Odmieniona Pamela Anderson w magazynie „No Tofu”

Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że Pamela Anderson zagości na stronach VU. A tutaj taki numer! Dokładnie mówiąc – nowy numer magazynu [i]No Tofu[/i], którego główną bohaterką jest największa seksbomba popkultury po gruntownej metamorfozie.

Zoey Grossman / No Tofu

Zapomnijcie o czerwonym stroju kąpielowym i ogromnych silikonach. Prezentujemy wam zdjęcia zupełnie odmienionej Pameli Anderson w stylizacji inspirowanej stylem retro. Zdjęcia wykonała Zoey Grossman, a za nowy look modelki odpowiedzialny jest duet stylistek, znany pod pseudonimem JAK.

Muszę przyznać, że Jessica Loria i Kelly Williams wykonały niesamowitą pracę, przedstawiając nam zupełnie nowy wizerunek aktorki. Pamela Anderson w ubraniach Miu Miu, Saint Laurent, Marc by Marc Jacobs i Dolce&Gabbana jest nie do poznania. Retro makijaż wykonany przez Adama Burella ma tu także niemałe znaczenie. Aktorka wygląda seksownie i kobieco, a nie wulgarnie.

Oprócz sesji zdjęciowej w magazynie ukazał się także obszerny wywiad, w którym aktorka opowiada o swoich związkach, relacjach z mężczyznami, o swojej kobiecości i planach na przyszłość. Może zabrzmi to źle, ale o wiele większą uwagę niż słowa przyciąga jej nowy look. Jak wam się podoba Pamela Anderson w nowej odsłonie?

Zoey Grossman / No Tofu
Zoey Grossman / No Tofu
Zoey Grossman / No Tofu

Tematy:

Nieprawidłowy email