Nowy Jork: Tłum oszałał z powodu Sneakersów Nike

Na punkcie tych butów oszaleli wszyscy nowojorczycy. Chodzi o sneakersy z nowej kolekcji Supreme x Nike Air Foamposite One.

Nike

Każda fashionistka wie, że sneakersy to jedne z najmodniejszych butów tej wiosny. Nie każda jednak zdaje sobie sprawę z ich siły! Oto dowód: zamieszki pod sklepem Nike!

W czwartkowy poranek pod sklepem Nike w nowojorskim SoHo doszło do wyjątkowego, modowego incydentu. Tłum, czekający na otwarcie salonu, w którym właśnie tego dnia debiutować miała kolekcja Supreme x Nike Air Foamposite One, oszalał! Jak donoszą nowojorscy dziennikarze, potencjalni klienci nie tylko kłócili się i przepychali między sobą. Chcieli nawet wywarzyć drzwi! Wielka rzesza sneakersomaniaków nie dawała za wygraną i była nie do opanowania przez pracowników sklepu. Potrzebna była interwencja policji, bo tłum dosłownie wylewał się na ulicę Lafayette, przeszkadzając przechodniom.

Nike

Nowojorska policja wymusiła na właścicielach salonu Nike zamknięcie sklepu. Na oknie wystawowym pojawił się napis: „Supreme x Foamposite NYC Release CANCELLED By: NYPD”. Mimo, to przed sklepem wciąż czekali fani nowej kolekcji Nike.

– Oni wciąż mają nadzieję – powiedział serwisowi Fashionista jeden z obserwujących całą sytuację.

Nike

Czy salon Nike otworzy wreszcie swój flagowy salon w nowojorskim SoHo? Z pewnością, ale raczej nie znajdziemy w niej nowej kolekcji Supreme x Nike Air Foamposite One. Przedstawiciele marki zdecydowali się sprzedawać swoje najnowsze dzieło przez… internet.

– Firma Nike została zmuszone do nie sprzedawania kolekcji Supreme x Nike oraz innych akcesoriów z całej limitowanej linii w nowojorskim salonie – komentuje przedstawiciele Nike. – Kolekcja będzie dostępna w sklepie supremenewyork.com w piątek o 11 czasu nowojorskiego.

Tematy:

Nieprawidłowy email