Nowa torba Kim Kardashian. Piękna czy bestia?

Kanye West na święta podarował Kim torebkę. To kolejny model Birkin w kolekcji Kardashian. Torebka jest ogromna, ozdobiona aktami autorstwa Georga Condo i całkiem… brzydka.

Torebka Kim Kardashian ozdobiona aktami Georga Condo

Kim uwielbia torebki Birkin. A Kanye West uwielbia rozpieszczać swoją ukochaną. Ma przy tym misję uczynienia z niej najlepiej ubranej kobiety na świecie. Dlatego każdy prezent jaki otrzymuje gwiazda reality show jest dokładnie przemyślany przez Westa. A co podarować kobiecie, która ma już wszystko? Jedyną w swoim rodzaju, ogromną, beżową torebkę Birkin, wartą 120 tysięcy złotych. A co zrobić, żeby była jeszcze bardziej wyjątkowa? Trzeba poprosić przyjaciela i świetnego malarza, Georga Condo by ozdobił torbę aktami. Założenia—genialne. Rzeczywistość? Przerażająca.

Torebka Kim Kardashian - Instagram

Kim oczywiście pochwaliła się nowym nabytkiem na Instagramie, dodając urocze tagi: #HandPaintedGeorgeCondo#HermesBirkin #OneofOne #ChristmasPresentFromYeezy

Nie mamy wątpliwości, że w świecie Kim każda rzecz, którą otrzyma od ukochanego jest najpiękniejsza, najlepsza i wyjątkowa. Ale nie da się ukryć, że malunki Condo oszpeciły wartą fortunę torebkę. Można oczywiście powiedzieć, że się nie znamy. W końcu Condo to artysta, który doczekał się wystaw w najwazniejszych muzeach w USA: MOMA w Nowym Jorku, Whitney Museum of American Art., Solomon R. Guggenheim Museum. Współpracował ze słynnym francuskim filozofem, Gillesem Deleuze. Stworzył okładkę płyty Westa My Beautiful Dark Twisted Fantasy, która jest fenomenalna.

Okladka plyty My Beautiful Dark Twisted Fantasy / George Condo

A może Kanye kontrowersyjnym prezentem chciał po raz kolejny udowodnić, że jest koneserem sztuki, a jego dziewczyna trendsetterką? A my, zwykli śmierletnicy ponownie pokazujemy, że nie rozumiemy ani istoty piękna, ani kreatwynego geniuszu Westa. Grunt, że Kanye znalazł zrozumienie u Kim.

Kim Kardashian i jej nowa torebka

Dla rapera wszystko co jego—od muzyki, przez ubrania po rodzinę, jest najlepsze. I musimy przyznać, że to przekonanie jest absolutnie urocze i daje Kim komfort, jakiego doświadcza garstka ludzi.Komfrot, który pozwala jej wyjść na ulicę z brzydką torebką wielkości małego samochodu i absolutnie nie przejmować się tym, co ludzie pomyślą. W głębi duszy zazdrościmy. Nie tyle torebki, co pewności siebie i absolutnego braku kompleksów.

Tematy:

Nieprawidłowy email