Nowa plażowa kolekcja Bordelle

Bordelle – brytyjska marka bielizny erotycznej, w swoich kolekcjach inspirująca się m.in. stylem burleski, właśnie zaprezentowała nową linię kostiumów kąpielowych.

Bordelle

W sieci pojawił się pierwszy lookbook kąpielowej kolekcji Bordelle, zaprojektowanej przez założyciela marki Alexa Popa. Co swoim klientom, wybierającym się na plażę, proponuje Bordelle?

Bordelle
Bordelle

– Plażowa kolekcja Bordelle bawi się różnego rodzaju zapięciami i uprzężami, w przeciwieństwie do oczywistych i wszechobecnych wycięć – komentuje Alex Popa na łamach internetowego wydania Vogue UK. Jego zdaniem styl bondage o wiele bardziej przemawia do zmysłów, niż odsłanianie ciała.

Bordelle
Bordelle

W kąpielowej kolekcji Bordelle, oprócz tak charakterystycznych dla marki uprzęży na srebrnych lub złotych kółkach, pojawiają się czarne sznurki. One również nawiązują do erotyki, seksownie wijąc się w okolicach bioder…

Bordelle
Bordelle

Jest kilka naprawdę zmysłowych i odważnych modeli, ale nawet miłośniczka klasyki znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie. Z pewnością, wśród zwolenniczek najnowszych plażowych propozycji Bordelle znajdzie się Natalia Siwiec, która kilkukrotnie przyznawała się do tego, że jest fanką brytyjskiej marki. Oto jedna z jej najseksowniejszych stylizacji z imprezy Playboya. Ta kreacja pochodzi właśnie z kolekcji Bordelle!

Natalia Siwiec w Bordelle/ mwmedia

W czyich garderobach znaleźć można jeszcze kreacje z metką Bordelle? Fankami marki są też m.in.: Kim Kardashian, Victoria Beckham, Nicky Minay, Lady Gaga czy Elle MacPherson.

Tematy:

Nieprawidłowy email