Nowa linia Adidas – StellaSport by Stella McCartney

Brytyjska projektantka od kilku lat regularnie projektuje swoje kolekcje dla marki Adidas, jednak w tym sezonie Stella McCartney pokazała nową odsłonę swojego sportowego stylu. StellaSport to nowa linia marki, która łączy sportowy luz z miejskim szykiem.

Adidas

Trudno nie zwrócić uwagi na tak ważne, modowe nazwisko w sportowym świecie. Stella McCartney od kilku lat regularnie współpracuje z marką Adidas, prezentując zupełnie nową odsłonę sportu. Dzięki niej profesjonalne ubrania do sportu zyskały modowy szyk i świetnie nadają się nawet do codziennych stylizacji. Widocznie to zachęciło markę Adidas do stworzenia wraz z projektantką street’owej linii ubrań. Tak powstała kolekcja StellaSport, która jest dedykowana młodym, energicznym i aktywnym kobietom.

Linia StellaSport pozwala na odważne połączenie casualowego wyglądu z fitnessowym lookiem, to wybuchowa mieszanka miejskiego i sportowego stylu. Stworzona przez projektantkę kolekcja ubrań i butów świetnie pasuje na każdą okazję. Ubrania doskonale nadają się na trening, ale pokochają je także zwolenniczki sportowego stylu na co dzień.

Krótkie bomberki z pianki, odważnie skrojone kombinezony z kolorowymi panelami, a do tego buty za kostkę w streetowym stylu – to tylko część propozycji StellaSport. Kolekcja nie byłaby kompletna bez idealnie dobranych dodatków. W linii StellaSport znajdują się sportowe akcesoria, w tym czapki z ciekawymi nadrukami, dziewczęce podkolanówki oraz różnokolorowe plecaki. Mamy dla was dobrą wiadomość – ubrania StellaSport są już dostępne w sprzedaży!

Adidas
Adidas
Adidas
Adidas
Adidas
Adidas
Adidas
Adidas
Adidas
Adidas
VU MAG
VU MAG
VU MAG
VU MAG

Nieprawidłowy email