Victoria Beckham stworzy kolekcję dla Estee Lauder

To będą niezapomniane urodziny dla Victorii Beckham! Marka Estee Lauder  spełniła marzenie kreatorki mody i zaprosiła ją do stworzenia kolekcji… kosmetyków! Malowidła Victorii Beckham dla Estee Lauder będą dostępne w sprzedaży już we wrześniu tego roku.

Foto: Estee Lauder

W niedzielę, 17 kwietnia Victoria Beckham obchodzi 42. urodziny. Czyżby współpraca z marką luksusowych kosmetyków była swoistym prezentem dla kreatorki mody od Estee Lauder? Wszystko na to wskazuje, albowiem Victoria Beckham nieraz wspominała o tym, że do pełni zawodowego szczęścia brakuje jej sektora urodowego. Projektantka miała już mały romans z tworzeniem kosmetyków. Kilka sezonów temu stworzyła bowiem autorską kolekcję lakierów do paznokci pod skrzydłami marki NCLA.  Dzięki Estee Lauder Victoria Beckham będzie mogła o wiele szerzej rozwinąć swoje ambicje związane z rynkiem beauty.

Na co dzień kreatorka tworzy kolekcję ubrań, a tym razem stworzy kolekcję kosmetyków! Malowidła przeznaczone na jesienno-zimowy sezon trafią do sprzedaży już na początku września. Oczywiście tak ekskluzywna kolekcja będzie dostępna wyłącznie w wybranych sklepach Estee Lauder i w londyńskim butiku Victorii Beckham. Mam przeczucie, że znacznie łatwiej będzie je nabyć za pośrednictwem internetowych sklepów: esteelauder.com, victoriabeckham.com oraz esteelauder.pl.

Ciekawe, czy doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z Estee Lauder pozwoli Victorii stworzyć linię autorskich kosmetyków?

Foto: Estee Lauder Victoria Beckham x Estee Lauder

Tematy:

Nieprawidłowy email