Ich ubrania nosi Justin Bieber i Rihanna. Local Heroes wraca z nową kolekcją

Jedna z ulubionych marek streetwearowych gwiazd Local Heroes wraca z nową kolekcją. Tym razem propozycje Arety Szpury i Karolina Słoty inspirowane są światłem i technologią. Zobacz najnowsze propozycje młodych projektantek.

Foto: Materiały prasowe

Kiedy trzy lata temu Areta i Karolina zakładały markę, nie przypuszczały, że ich ubrania będą nosić największe gwiazdy pop m.in. Justin Bieber, Rita Ora, Rihanna oraz Selena Gomez. A jednak! Ubrania dziewczyn rozsławił Justin Bieber, któremu podarowały koszulkę z napisem „Doing real stuff sucks”.

Teraz Local Heroes wraca z nowymi propozycjami. Kolekcja Arety Szpury i Karoliny Słoty inspirowana jest światłem i technologią. Motywem przewodnim ubrań jest malowanie światłem. Kolekcja Local Heroes powstała razem z marką Huawei. Z kolei za nowoczesne, miejskie fotografie odpowiedzialny jest Łukasz Ziętek.

Najnowsze proozycje Arety i Karoliny zaprezentowane zostaną 12 listopada, podczas imprezy „Local Heroes Prom – powered by Huawei” w warszawskim klubie „1500 2 do wynajęcia”.

Tematy:

Nieprawidłowy email