Nowa kolekcja sióstr Kardashian

Przyjrzyjcie się bliżej nowej kolekcji ubrań kontrowersyjnych celebrytek. Tak, tak, to ubrania silnie inspirowane projektami Valentino, Azzedine Alaïa i Isabel Marant. Same Kardashianki otwarcie przyznają się do kopiowania pomysłów znanych projektantów.

Kardashian Kollection for Lipsy

Już 24 października będzie miała miejsce premiera najnowszej kolekcji ubrań Lipsy, którą stworzyły znane z bywania siostry Kardashian. Do mediów została przesłana informacja prasowa wraz ze zdjęciami do kampanii reklamowej, których autorem jest sam [url-http://vumag.pl/sylwetki/byc-jak-terry-richardson,60333.html] Terry Richardson.

Kolekcja już przed premierą wywołała spore zamieszanie – nie trzeba zbyt dokładnie się przyglądać ubraniom Kardashianek, by dopatrzeć się wyraźnych wpływów znanych nam już kolekcji. Siostry ewidentnie inspirowały się projektami Valentino, Azzedine Alaïa i Isabel Marant.

-Valentino, czy Isabel Marant tworzą ubrania, które nie do końca są w naszym stylu, jednak mimo wszystko czerpałyśmy z nich inspiracje – powiedziała Kim Kardashian w rozmowie z magazynem Vogue – Ich koncept tworzenia wygodnych ubrań u nas przejawia się przede wszystkim w materiałach – zdecydowałyśmy się na szerokie zastosowanie stretchowych tkanin. Sukienki Azzedine Alaïa są tak dopasowane, że w pewnym sensie wchłaniają kobiece ciało. Właśnie taką kolekcję chciałam stworzyć – to mają być ubrania, w których moje klientki będą się dobrze czuły we własnym ciele.

Rodzinę Kardashian można lubić, bądź nie, ale nie można im odmówić sukcesu. Kardashianki doskonale wiedzą jak zarabiać na własnym nazwisku. Dorobiły się fortuny szacowanej na 80 mln dolarów. Obrotne kobiety zarabiają na programie telewizyjnym, różnych formach współpracy z gazetami, linii ubrań Kardashian Kollection (która powstała w 2011 roku), perfumach, czy po prostu na bywaniu. Dzięki temu siostry mogły stworzyć wspólną linię Lipsy, która dzięki medialnemu zainteresowaniu jej autorkami, z pewnością cieszyć się będzie dużą popularnością.

Nie ma sensu oczekiwać od sióstr Kardashian przełomowych kolekcji, dlatego tym bardziej doceniamy fakt, że bezpretensjonalnie przyznają się do inspiracji wielkimi projektami.

Kardashian Kollection for Lipsy
Kardashian Kollection for Lipsy
Kardashian Kollection for Lipsy
Kardashian Kollection for Lipsy

Tematy:

Nieprawidłowy email