Kolekcja Magdy Butrym na jesień-zimę 2016

Jest jedną z ulubionych projektantek gwiazd. Jej ubraniami zachwycone są m.in. Alessandra Ambrosio, Jourdan Dunn i Ellie Goulding. Magda Butrym pokazała kolekcję na sezon jesień- zima 2016/2017. Czy najnowsze propozycje również spotkają się z uznaniem branży?

Foto: Materiały prasowe

Projektowała dla La Manii i Portofino. Niespełna dwa lata temu Magda Butrym podjęła decyzję o założeniu własnej marki. Kolekcje Magdy spotkały się z aprobatą zarówno ze strony branży; ostatnio chwalona była na łamach serwisu WWD, jak i największych gwiazd.

Foto: Materiały prasowe Kolekcja Magdy Butrym

Butrym, której ubrania pokochała Kim Kardashian i Alessandra Ambrosio zaprezentowała nową kolekcję na jesień-zima 2016/2017. Propozycje na przyszły sezon to dziewczęcość pomieszana z retro i oversizem. W kolekcji znalazły się m.in. jeansowe dzwony, romantyczne koszule i sukienki z szerokimi rękawami.

Foto: Materiały prasowe Kolekcja Magdy Butrym

Jak podkreślała polska projektantka na łamach opiniotwórczego serwisu WWD, jest dumna z najnowszej kolekcji. Jej zdaniem jesienno-zimowe propozycje są jednocześnie modne i łatwe do noszenia. Butrym zapowiedziała również, że w przyszłości chce rozszerzyć swoją działalność i skupić się na projektowaniu dodatków: butów i torebek.

Foto: Materiały prasowe Kolekcja Magdy Butrym

Tematy:

Nieprawidłowy email