Kostiumy kąpielowe Bodymaps inspirowane latami 70.

Do sezonu letniego zostało jeszcze trochę czasu, jednak już teraz warto pomyśleć o modnym kostiumie kąpielowym. Z pomocą przychodzi polska marka Bodymaps, która niedawno zaprezentowała nową kolekcję strojów kąpielowych rodem z lat 70.

Foto: Materiały prasowe

Założycielką marki Bodymaps jest Ewa Stepniewka, która zadebiutowała na warszawskich targach mody Hush w 2015 r. Propozycje na sezon wiosna-lato 2015 były połączeniem kobiecości i awangardy, okraszonej soczystymi kolorami.

Foto: Materiały prasowe Bodymaps

Bodymaps wraca z nową kolekcją na wiosnę-lato 2016. Inspiracją do jej stworzenia było słynne studio 54 i jego postaci: Mick Jagger oraz jego pierwsza żona Bianca. Głębokie dekolty Bianki oraz koszulki bez rękawów Jaggera posłużyły jako inspiracja do stworzenia dwóch jednoczęściowych kostiumów kąpielowych.

Foto: Materiały prasowe Bodymaps

Cała kolekcję nosi nazwę Glass i jest nawiązaniem do tafli wody, odbicia i lustra. Barwy kostiumów to połączenie szarości, granatu, morskiej zieleni i czerni.

Foto: Materiały prasowe Bodymaps

Zdjęcia do najnowszej kampanii powstały we wnętrzach basenu warszawskiego Pałacu Kultury. Autorką zdjęć jest Zuza Krajewska.

Foto: Materiały prasowe Bodymaps

Tematy:

Nieprawidłowy email