Nowa kolekcja butów Sarah Jessica Parker na jesień 2014

Po sukcesie pierwszej kolekcji, Sarah Jessica Parker przedstawia właśnie drugą odsłonę butów sygnowanych jej inicjałami – SJP. Debiutancka linia obuwia inspirowana była ulubionymi butami serialowej Carrie Bradshaw z kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Po sukcesie pierwszej kolekcji, Sarah Jessica Parker przedstawia drugą odsłonę butów sygnowanych jej inicjałami – SJP.

Getty Images

Debiutancka linia obuwia inspirowana była ulubionymi butami serialowej Carrie Bradshaw z kultowego „Seksu w wielkim mieście”. Druga kolekcja SJP to hołd złożony kobietom, które podziwia i którymi się inspiruje Sarah Jessica Parker. W kolekcji SJP znaleźć można m.in. szpilki Blythe, których inspiracją była postać aktorki Blythe Danner.

SJP Fall 2014 - Nordstrom

– Te piękne buty emanuje rodzajem wyrafinowaniem i osobowością wielkiej metropolii – skomentowała Sarah Jessica Parker.

SJP Fall 2014 - Nordstrom

Obok Blythe, równie ciekawe botki o nazwie Pat. To hołd złożony głównej kostiumografce serialu „Seks w wielkim mieście” – Patricii Field.

– Patricia miała ogromny wpływ na mnie, a tym samym na miliony innych kobiet na całym świecie. Bez niej Carrie Bradshaw nie byłaby tak kompletną, spójną postacią – zapewnia aktorka.

SJP Fall 2014 - Nordstrom

W najnowszej odsłonie SJP pojawiły się również botki "Serge", których inspiracją była osobowość wieloletniej stylistki włosów Sarah Jessici Parker – Serge Normant. W kolekcji znalazło się również miejsce dla szpilek "Rachel", których inspiracją była siostra gwiazdy.

Oczywiście nie mogło zabraknąć kultowej postaci Carrie Bradshaw, która – choć istniejąca tylko na ekranie telewizorów – była ważną osobą w życiu Sary Jessicki Parker. Obok szpilek „Carrie”, marchewkowe „Daphne” oraz srebrne „Marlene”.

SJP Fall 2014 - Nordstrom
SJP Fall 2014 - Nordstrom

Cała jesienna kolekcja SJP jest bardzo podobno do tej, którą mogliśmy kupić w Nordstrom wiosną tego roku. Klasyczne wzory i typowo jesienne kolory. W kolekcji znalazło się również miejsce na dwie nowe torebki, sygnowane SJP. Cała linia pojawi się w Nordstrom we wrześniu, a ceny poszczególnych modeli oscylować będą pomiędzy 220 a nawet 695 dol.

EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email