Notes modelki: Karolina Wąż

W Notesie Modelki Karolina Wąż dzieli się z nami swoimi przeżyciami związanymi z pracą modelki.

Zdjęcia vuMag BlueServices

W Polsce Karolinę reprezentuje agencja New Age Models. Karolina w 2011 roku wyjechała do Nowego Jorku, gdzie bardzo spodobała się organizatorom Tygodnia Mody i wzięła udział we wszystkich jesiennych Fashion Week’ach. Na koncie Karoliny pojawiły się takie pokazy jak: BCBG (który jest najważniejszym pokazem w NY i który Karolina również otworzyła), Michael Kors, Marc by Marc Jacobs, Thakoon, Elie Tahari, Jil Sander Navy, Tory Burch, Vera Wang, Y-3 oraz Doo.Ri.

Po pokazach w Nowym Jorku przyszedł czas na Mediolan - twarz Karoliny zachwyciła najlepszych projektantów, m.in Karla Lagerfelda, który oznajmił, że uwielbia pracować z Polkami i zaproponował Karolinie udział w ekskluzywnym pokazie CHANEL w Tokio, który odbył się pod koniec marca 2012 roku. W Mediolanie Karolina chodziła w pokazach: Fendi, Just Cavalli, Trussardi i Versus.

Podczas ostatniego sezonu Wiosna Lato 2013, Karolina została okrzyknięta twarzą sezonu przez największy modowy portal models.com. Wystapiła w nowojorskich pokazach: St.John, Billy Reid, Charlotte Ronson, VPL by Victoria Bartlett, Zac Posen, J.Crew, Todd Lynn, John Rocha i Red Krakoff. W Londynie chodziła po wybiegach: Richard Nicoll, Margaret Howell, Peter Pilotto, Michael van der Ham, natomiast w Paryżu pojawiła się w pokazach: Cedric Charlier, Julien David, Yohji Yamamoto, Lie Sang Bong i Shiatzy Chen.

W ciągu kilku miesięcy na Karoliny koncie pojawiły się takie magazyny jak: French, The Ones 2 Watch, The Sunday Times, Dazed & Confused, Love Magazine, 10 Magazine, Numero Tokio, Commos&Sense, Harper's Bazar, Tank Magazine, I-D, Elle Japan oraz Grazia.

Karolina po sukcesach podczas zachodnich Tygodni Mody pojechała do Japonii. Tam wzięła udział w sesji zdjęciowej dla japońskiego Elle. Tylko u nas Karolina przedstawia swoją fotorelację z pobytu w Azji.

Grafika: U. Zwardoń

Karolina Wąż

Zdjęcia vuMag BlueServices

Każda sesja to inna stylizacja i zaskakująca fryzura.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Makijaż to nie tylko malowanie, ale i relaksująca rozmowa.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Poprawka makijażu i fryzury to chwila oddechu przed kolejnymi ujęciami.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Tak kolorowych ludzi, na polskich ulicach nie spotkamy.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Pałeczki obowiązkowe! W końcu jesteśmy w kraju kwitnącej wiśni. To od czego by tu zacząć?

Tematy:

Nieprawidłowy email