Notes modelki: Asia Piwka

W Notesie Modelki Asia pokaże nam kulisy największych pokazów mody podczas Fashion Week Wiosna Lato 2013 w Nowym Jorku i Mediolanie. Z Dzienniczka dowiemy się także jak wygląda życie modelki w drodze z jednego pokazu na drugi.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Asia zadebiutowała na światowych wybiegach w Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie podczas sezonu jesiennego prezentującego kolekcje na Wiosnę Lato 2013 i momentalnie osiągnęła wielki sukces. W Nowym Jorku wzięła udział w najważniejszych pokazach tego sezonu jak: Alexander Wang, Tommy Hilfiger, Belstaff, Marc Jacobs, Donna Karan, Rodarte, Michael Kors oraz Calvin Klein. Po Nowym Jorku przyszedł czas na Londyn. Tam Asia chodziła u Antonio Berardi, Christophera Kane’a oraz Giles’a. Zaś w Mediolanie zagościła u takich projektantów jak: Angelo Marani, Fay, Iceberg, Alviero Martini, Cividini, Aquilano Rimondi, Bottega Veneta, Gabriele Colangelo, Marni i Missoni.

Asia oficjalnie została uznana przez portal models.com za topowe odkrycie jesiennych pokazów w 2012 roku. W Polsce ma na swoim koncie sesję zdjęciową dla Zwierciadła, Hot, PerhapsMe i Fashion Magazine. Asia pozowała także dla francuskiej edycji Vogue’a.

W Notesie Modelki, Asia pokaże nam kulisy największych pokazów mody podczas Fashion Week'ów Wiosna Lato 2013 w Nowym Jorku i Mediolanie oraz jak wygląda życie modelki między nimi.

New Age Models

Po genialnym pokazie DONNA KARAN czuję się lekko zmęczona ;)

Grafika: U. Zwardoń

Joanna Piwka

New Age Models

Teraz malowanie, upiększanie…

Zdjęcia vuMag BlueServices

Zaraz będę przepiękna :) fajnie, ale nie mam nawet jak pisać sms-ów :)

New Age Models

Czasami jest takie zmęczenie, że nie wiem czy to ja, czy to radość, czy już nie wiem co…

New Age Models

Już nie wiem który to make-up w ostatnich dniach i czy to jeszcze ja? :)

New Age Models

Dzięki Bogu wszystkim zrobili tak samo :)

New Age Models

Powietrze :))) Kości rozprostuję :) Lubię ten sweterek :))

New Age Models

No to ubieranko, przebieranko :)

New Age Models

Hmmm, nie wiem czy zawsze się sobie podobam w tych stylizacjach, no aleeee :))

New Age Models

Oto mój szefcio :) jeśli jest w pobliżu to od razu jest raźniej :) Zobaczcie, koleżanka za nami nie ma szefa i jaki smutek…

New Age Models

Taki wygląd lubię :) po pokazie Gabriele Colangelo, w drodze na kolejne castingi.

Tematy:

Nieprawidłowy email