North West na pokazie Balenciagi

Pokaz mody Balenciagi przejdzie do historii jako jeden z najgłośniejszych wydarzeń trwającego właśnie Paris Fashion Week. A to za sprawą wyjątkowego gościa, który skupił uwagę mediów całego świata. Kim jest ta wyjątkowa persona? To North – córka Kim Kardashian i Kanye Westa. Zaledwie roczna Nori zadebiutowała w pierwszym rzędzie na swoim pierwszym w życiu pokazie mody.

Getty Images / Bulls Press

Niczego nie świadomi goście Balenciagi na początku byli nieco podenerwowani opóźniającym się pokazem. Nie wiedzieli, że organizatorzy czekają na wyjątkowych gości. Zdenerwowanie minęło, gdy zjawili się oni – Kim Kardashian i Kanye West wraz ze swoją roczną córeczką. To właśnie słodka North wynagrodziła czekanie i skupiła na sobie uwagę zarówno gości, jak i mediów. Cała rodzina ubrana była na czarno, tylko Nori miała na sobie t-shirt z napisem Yeezus, promujący ostatnią płytę i trasę koncertową Kanye Westa.

Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press

Trudo się dziwić zamieszaniu, jakie North wywołała swoją małą osobą - w końcu to jej debiut na salonach. Odbyła go stosunkowo wcześnie, bo zaledwie w pierwszym roku swojego życia. Wydarzenie, na którym Kim i Kanye po raz pierwszy oficjalnie pokazali swoje dziecko również nie jest przypadkowe – oboje od jakiegoś czasu mocno skupiają się właśnie na modzie, sukcesywnie wkraczając (i umacniając) swoją pozycję w tym środowisku.

Opiekuńczy rodzice postanowili zadbać również o pozycję swojej córki. Zresztą świat mody mógł już nieco oswoić się z postacią słodkiej North – dziewczynka wraz z Kim i Kanye pojawiła się w sesji zdjęciowej dla amerykańskiego Vogue’a, a w magazynie CR Fashion Book wystąpiła już bez towarzystwa znanych rodziców.

Jednak pokaz mody to co innego – siedząc na kolanach mamy, North mogła obserwować jeden z najważniejszych pokazów trwającego Paris Fashion Week. Ale to nie koniec atrakcji – zaraz po zakończonym show, dziewczynka została zaproszona na backstage, gdzie spędziła trochę czasu z wujkiem Alexandrem Wangiem. Wygląda na to, że nigdy nie jest za wcześnie na rozbudzanie w dziecku estetycznej wrażliwości.

Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press
backstagebombshell / Instagram
Getty Images / Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email