LEVI’S® Tailor Track rusza w trasę

Levi’s® Tailor Truck zaprasza w niezwykłą podróż pełną zabawy. Przeszywajcie, malujcie sprayem i naszywajcie ciekawe patche na ulubione jeansy.

Foto: Materiały prasowe

Niedawno Levi’s® wprowadził w wybranych salonach Levi’s® Tailor Shop – specjalne punkty, w których można personalizować produkty marki w dowolny sposób. Za pomocą nożyczek, nici i maszyn odświeżymy nasze ubrania i wyczarujemy z nich prawdziwe cudeńka.

Foto: Materiały prasowe Levi's

Kultowa marka zaprasza wszystkich do projektu będącego kontynuacją działań Levi’s® Tailor Shop. W mobilnym punkcie personalizacji jeansu znajdziemy unikalny design, kolorowe patche, profesjonalne maszyny, akcesoria potrzebne do przerabiania ulubionych ubrań, a także niezastąpiony zespół Levis'a. Dzięki nowym naszywkom, ćwiekom i szablonom ubrania nabiorą zupełnie nowego i oryginalnego wyglądu.

Foto: Materiały prasowe Levi's Tailor Truck

Marka Levi's do współpracy przy projekcie zaprosiła Oskara Podolskiego OESU-artystę młodego pokolenia, typografa, grafika, przysłowiowego „człowieka orkiestrę”, który wraz z pomocą Tailor Masterów marki, pokaże jak podkręcić dżinsowe ubrania Levi’s®.

Foto: Materiały prasowe Levi's Tailor Truck

Kooperacja marki Levi’s® z OESU zaowocowała kolekcją ciekawych szablonów, patchy i naszywek, zaprojektowanych przez artystę.

Levi’s®Tailor Truck można znaleźć od od 17 czerwca do 7 sierpnia na trzech muzycznych festiwalach w Polsce oraz w trzech miejscach w Warszawie-Lake Park Wilanów, Iskra na Polu Mokotowskim, Plażowej oraz Na Lato.

Foto: Materiały prasowe Levi's Tailor Truck

Szczegóły dotyczące projektu pojawiać się będą na specjalnie stworzonym na tę okazję wydarzeniu na profilu marki na Facebooku oraz Instagramie.

­­

Tematy:

Nieprawidłowy email