Niezniszczalne szpilki Chrisa Shellisa

Zdarte obcasy, pozaginana skóra i obdarte pięty? Koniec ze zniszczonymi butami! Brytyjski projektant stworzył nieśmiertelne szpilki i daje na nie 1000 lat gwarancji!

Chris Shellis

Zawsze jest nam przykro, kiedy ulubione buty muszą wylądować na śmietniku. Zwłaszcza, jeśli powód rozstania jest tak prozaiczny, jak po prostu znoszenie. Ale temu problemowi można zaradzić. Chris Shellis, brytyjski projektant wymyślił sposób na niezniszczalne szpilki. Wykonane są z nierdzewnej stali i twardego srebra. Jednak nie ma się co zniechęcać – projektant zadbał o wygodę swoich klientek i do podeszwy przytwierdził silikonową wkładkę, która ma zapewniać komfort stopy.

- Gwarantuję, że są wygodne! Moje modelki chodziły w nich po 10 godzin dziennie, również na wybiegu i żadna nie narzekała na otarcia, czy ból stóp! – chwali się Chris Shellis.

Buty nie należą do najtańszych – para kosztuje 1000 funtów, czyli ponad 5 tys. zł. Projektant twierdzi jednak, że jest to inwestycja na przyszłość, ponieważ buty nigdy się nie zniszczą, na co dana jest 1000-letnia gwarancja. Szkoda tylko, że projektant nie rozumie, że „buty na zawsze” to oksymoron. Po pierwsze istnieje „coś takiego”, jak moda, która dość często się zmienia. I mało która kobieta potrzebuje jakąkolwiek część garderoby na zawsze. Po drugie, patrząc na design tych szpilek nie ma się co dziwić, że są niezniszczalne, skoro składają się wyłącznie z kilku (metalowych) pasków. Podobają wam się?

Chris Shellis
Chris Shellis
Chris Shellis

Tematy:

Nieprawidłowy email