Niebezpieczny Fashion Week

Kursowanie między stolicami mody w celu uczestnictwa w najważniejszych Fashion Weekach to marzenie wielu. Jednak ta ekscytująca podróż może okazać się również niebezpieczna.

ThickstockPhotos

Przekonały się o tymGlenda Bailey z „Harper’s Bazaar”, Linda Wells z „Allure”, Anne Fulenwider z „Marie Claire” i Anne Christenson z działu mody „Glamour” i znacznie więcej reprezentantów modowej śmietanki towarzyskiej. Podczas rutynowego lotu z Mediolanu do Paryża ich samolot nieoczekiwanie napotkał problemy techniczne. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a dziennikarki bez uszczerbku na zdrowiu dotarły do Paryża.

Glenda Bailey
Linda Wells

Według relacji jednego z pasażerów, samolot tuż przed wysunięciem kół ponownie wzbił się w powietrze po silnych turbulencjach. Stewardessa poinformowała pasażerów, że lądowanie w tym momencie nie jest możliwe. Jednak kolejna próba zakończyła się pomyślnie. Ten moment grozy stał się konsekwencją silnych podmuchów wiatru, które skutecznie uniemożliwiły samolotowi wylądować w odpowiedniej pozycji.

Anne Fulenwider

Stresujący moment na pokładzie samolotu może zniechęcić do latania na dłuższy czas. Może w kolejnym sezonie część dziennikarzy zdecyduje się na podróż pociągiem?

Tematy:

Nieprawidłowy email