Nicole Kidman dla Jimmy Choo

Nicole Kidman jest gwiazdą, która od zawsze kojarzyła się z wielką klasą i elegancją. Czy marka modowa może wymarzyć sobie lepszą ambasadorkę? Naszym zdaniem Nicole Kidman jest idealna do tej roli, dlatego gratulujemy firmie Jimmy Choo, która pozyskała aktorkę do swojej najnowszej kampanii reklamowej.

Getty Images

To będzie pierwsza kampania pod okiem nowej dyrektor kreatywnej marki - Sandry Choi. Nie trzeba czekać do efektów kampanii, by stwierdzić, że jest to ogromny sukces Jimmy Choo. Sandra namówiła jedną z największych gwiazd Hollywood do promocji najnowszej kolekcji. Według doniesień zdjęcia Nicole dla Jimmy Choo wykona fotograf Mikael Jansson.

-Jestem zaszczycona współpracą z Nicole Kidman. Jest ona jedną z najlepszych aktorek na świecie, do tego idealnie wpisuje się w ideał kobiety według Jimmy Choo: jest ucieleśnieniem piękna, siły, zmysłowości i kobiecości – powiedziała Sandra Choi.

Nicole Kidman skrupulatnie selekcjonuje marki, które reklamuje. Do tej pory aktorkę można było oglądać w kampaniach Chanel i zegarków Omega.

Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email