Jordan by Nicki Minaj

Gwiazdy kochają sneakersy do tego stopnia, że same je projektują. Kanye West, Lamar, Rita Ora i Pharrell Williams stworzyli autorskie kolekcje sportowych butów. Do tego zacnego grona kreatorów trendów dołączyła Nicki Minaj – raperka stworzyła własną wersję kultowych Jordanów.

Foto: Getty Images

Informację o współpracy Nicki Minaj ogłosiła na swoim Instagramie. Wokalistka opublikowała zdjęcie różowych sneakersów z podpisem:  „Dziękuję ekipie Jordan Brand Classic za to, że jestem z wami”. Nicki Minaj pokolorowała swoje Jordany na różowo, dodała złotą skórę i obsypała je brokatem. Męskie grono wielbicieli kultowych sneakersów nie będzie zachwycone, ale artystka zdaje się tym nie przejmować: „Kiedy dziewczyna robi własne Jordany i są one różowe to wystawia środkowy palec do wszystkich raperów, którzy do tej pory mieli cokolwiek wspólnego ze sneakersami!”

Aby tego było mało, do pierwszej stylizacji z różowymi Jordanami Nicki Minaj dobrała kolorową kurtkę i różową torebkę Chanel. Ale to nas nie dziwi – doskonale wiemy, że artystka uwielbia dolewać oliwy do ognia. Z informacji podanych na Instagramie wynika, że już niedługo Jordany Nicki Minaj trafią do sklepów.

Foto: Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email