Net-a-Sporter: sportowa odsłona ekskluzywnego sklepu intrentowego

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla miłośniczek aktywności fizycznej. Już teraz możecie kupić ekskluzywne ubrania sportowe za pomocą jednego kliknięcia myszką. Wszystko za sprawą sklepu internetowego Net-a-Porter, a raczej jej sportowej wersji Net-a-Sporter.

Getty Images / Bulls Press

Ubrania treningowe już dawno przestały być kojarzone z nudnymi strojami, znanymi nam z lekcji wychowania fizycznego. Ulice miast z roku na rok zapełniane są coraz większą liczbą biegaczy i rowerzystów. Co więcej osoby te prezentują się rewelacyjnie nie tylko dzięki wysportowanej i smukłej sylwetce, ale również oryginalnej stylizacji. Dzieje się tak za sprawą dużego wyboru modnych koszulek, spodenek i butów treningowych, które oferują nam sklepy sportowe. Ten trend podchwycił również znany sklep internetowy Net-a-Porter, tworząc nową zakładkę Net-a-Sporter, która ruszyła 9 lipca.

Nowa linia sportowa w swojej ofercie proponuje 37 marek. Klienci będą mogli dobrać ubrania, buty i akcesoria do blisko 11 dyscyplin sportowych. Firma z pewnością zaspokoi potrzeby najbardziej wybrednych fanów biegania, kolarstwa, jogi, golfa, tenisa, a nawet żeglarstwa. Prezes firmy Alison Loehnis zdradza, że na stronie dostępne będą takie marki jak np. Adidas by Stella McCartney, Lucas Hugh i Nike.

Czego możemy się spodziewać po Net-a-Sporter? Na pewno najróżniejszych i najbardziej ekskluzywnych marek sportowych. Dodatkowo nie będą to tylko i wyłącznie ubrania treningowe, ale również takie, które można ubrać zaraz po treningu. Wiele kobiet po zajęciach fitness wraca do swoich codziennych obowiązków, albo po prostu spotka się z koleżankami. W związku z tym firma postanowiła uruchomić kategorię 'après sport' stworzoną dla tych, które chcą wyglądać modnie i stylowo zaraz po wyjściu z siłowni. Oprócz znanych już marek, Net-a-Sporter będzie oferować ubrania, które nigdy wcześniej nie były sprzedawane przez strony internetowe. Potwierdzają to marki Lisa Marie Fernandez i Zimmermann, które stworzyły kolekcję specjalnie dla Net-a-Sporter.

Zakupy i sport to jedna z najmilszych aktywności jakie można sobie wyobrazić. Modny strój treningowy z pewnością zachęci nawet największych leniuchów do uprawiania sportu. W końcu ruch to zdrowie, a piękne buty i koszulka naszej ulubionej marki sprawi, że poczujemy się jeszcze lepiej w swoim ciele.

Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press
Getty Images / Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email