Błyszczyki zrobione z produktów spożywczych

Ta nowa pomadka może okazać się hitem. Jest stworzona z naturalnych składników, ma cudowne kolory i przede wszystkim świetnie smakuje. Słyszałyście już o Luk Beautifood Lip Nourish?

Foto: Materiały prasowe

Ile razy potrafimy kupić pomadkę tylko dla zapachu czy smaku, która jest nafaszerowana chemią. A co powiecie na zdrowy błyszczyk? Tak właśnie, marka Luk stworzyła linię Beautifood Lip Nourish wykonaną z naturalnych składników.

Statystycznie, kobieta przez całe swoje życie potrafi zjeść od 1,8 do 4 kg szminki. Co oznacza, że niektóre składniki dostają się do naszego organizmu. Jednak od niedawna, jedzenie pomadki to sama przyjemność. Nowa linia kosmetyków do ust firmy Luk pozbawiona jest chemii, konserwantów i sztucznych barwników. Dzięki naturalnym produktom spożywczym i przyprawom nadają one produktowi cudownego posmaku, od którego można się zdrowo uzależnić. Zawarte witaminy i wartości odżywcze pozytywnie wpłyną na nasz organizm, a linia zapachowa totalnie orzeźwi. Jak na razie do wyboru mamy 7 smaków: cytryna z miętą, wanilia z czekoladą, mandarynka z granatem, wanilia z cynamonem, róża z limonką, chai, różowy jałowiec z pomarańczą. Jednak mamy nadzieję, że powstanie ich więcej.

Pomadki kosztują około 25 dolarów i możemy je kupić online. Każdy kosmetyk do ust zapakowany jest w miękką ściereczkę w owocowe wzory.

Tematy:

Nieprawidłowy email