Naturalne oblicze Taylor Swift na okładce Wonderland

Taylor Swift w magazynie Wonderland. Sportowy makijaż, minimalistyczny sweterek, wilgotne włosy, czyli nowe oblicze nowojorskiej królowej vintage!

Wonderland

Są gwiazdy, które zaskakują swoich fanów niemal codziennie. Są też takie, które robią to co jakiś czas i robią to w sposób bardzo wyrafinowany. Należy do nich z pewnością Taylor Swift, która po pastelowej okładce Vogue’a znów zachwyciła swoim okładkowym wcieleniem.

Wonderland

Tym razem chodzi o listopadowo-grudniowe magazynu Wonderland, na którym słynna fanka stylu vintage, zamienia się w nowoczesną minimalistkę!

Naturalnie ułożone delikatnie mokre włosy, naturalny i bardzo świetlisty makijaż, biały prosty sweterek Hugo Boss – oto okładka Wonderland, której gwiazdą jest Taylor Swift.

– Taylor Swift wygląda jak gwiazda reklamy Ralpha Laurena – komentują media i muszę przyznać, że porównanie jest bardzo trafne.

Taylor Swift znów pokazuje, że ma wiele twarzy i nie chce być kojarzona tylko i wyłącznie z kolorym stylem vintage. Autorem zdjęcia jest Thomas Whiteside, a za tę wyjątkową stylizację odpowiada Danielle Emerson. Co ciekawe, w środku magazynu znajdziecie inne stylizacje gwiazdy, a wśród nich Taylor Swift w sukience w stylu lat sześćdziesiątych i bardziej rockowej wersji - ażurowym czarnym swetrze:

Wonderland

A co Wy sądzicie o tej nowym, minimalistycznym modowym wcieleniu Taylor Swift? Czy ten styl bardziej pasuje do„Ambasadorki Nowego Jorku”, którą właśnie została?

Zobaczcie też: 11. PORAD JAK ZOSTAĆ PERFEKCYJNĄ NEW YORK GIRL!

Tematy:

Nieprawidłowy email