Natalie Portman wraca do show-biznesu i przeprowadza się do Paryża

Tak pięknej i seksownej, a jednocześnie spełnionej Natalie Portman nie widzieliśmy już dawno. Aktorka, którą ostatnio rzadko widywaliśmy na czerwonych dywanach (z powodu jej zaangażowania w wychowywanie synka Alepha) powraca z wielkim hukiem. Spójrzcie na okładcę listopadowego Marie Claire US!

Marie Claire US

Natalie Portman - spełniona żona i matka powraca do show-biznesu w wielkim stylu! Dowodem na to jest okładka listopadowego Marie Claire US, choć nie tylko. Wkrótce na ekranach kin zadebiutuje Thor: Mroczny świat z udziałem Natalie Portman. Już nie możemy się doczekać premierowego tournee z udziałem aktorki i jej stylizacji z czerwonych dywanów...

Wróćmy jednak do Natalie Portman w amerykańskim Marie Claire. Autorem zdjęć jest Tesh, a hollywoodzka piękność pojawia się nie tylko na okładce, ale również na kilku innych zdjęciach, ilustrujących rozmowę z aktorką.

Marie Claire US

Okładka to idealna zapowiedź sesji, którą znajdziemy w środku magazynu. To typowa sesja modowa, a Natalie Portman, zmieniając kreacje od najlepszych projektantów(Valentino, Dior, Versace, Giorgio Armani), zmienia się również jak kameleon, niczym rasowa modelka. Wygląda na spełnioną, pewną siebie i dojrzałą kobietę, która wie, czego chce w życiu i wie jak to osiągnąć. Makijaż, przy tak bogatych strojach, ograniczono do minimum, wydobywając naturalne piękno 32-letniej gwiazdy.

Marie Claire US

Co znajdziemy w magazynie, oprócz udanej modowej sesji? Wywiad, w którym zaciekawił nas jeden wątek: PARYŻ!

W rozmowie z Marie Claire Natalie Portman przyznaje, że czeka ją przeprowadzka i wyjaśnia, dlaczego postanowiła zamienić słoneczne Los Angeles na Paryż.

– Darzę szczególną miłością Los Angeles. To jedno z najbardziej ekscytujących i dynamicznych miejsc na ziemi, w którym żyje prawdziwa sztuka – mówi Natalie Portman. – Jednak kiedy Ben [Benjamin Millepied – mąż aktorki] zapytał mnie czy chciałabym pojechać z nim do Paryża, odpowiedziałam bez wahania: Każdy chciałby mieszkać w Paryżu!

Już niebawem, Natalie Portman i jej rodzina z ukochanego Los Angeles przeniosą się do Paryża, gdzie Benjamin Millepied zajmie miejsce dyrektora Opery Paryskiej. Taka propozycja, nawet dla tak słynnego choreografa jak Ben Millepied, to ogromne wyróżnienie i spełnienie marzeń.

Marie Claire US

Natalie Portman z pewnością jest zadowolona z przeprowadzki do stolicy Francji. W różnych wywiadach niejednokrotnie powtarzała, że Francja to miejsce stworzone dla niej. Widząc chociażby reklamy Christiana Diora z jej udziałem, też mamy wrażenie, że Natalie Portman ma w sobie coś z prawdziwej paryżanki… Jak sądzicie?

Zobaczcie też: JESIENNE USTA NATALIE PORTMAN

Tematy:

Nieprawidłowy email