Natalia Król - dziewczyna z Instagrama, która została modelką

Na polskim rynku co jakiś czas pojawiają się nowe, ciekawe marki. Jedną z nich jest Perilla, oferująca zmysłową, koronkową bieliznę. Jednak oprócz ultrakobiecych projektów, moją uwagę zwróciło coś jeszcze. A raczej ktoś. Występująca na zdjęciach modelka jest tak hipnotyzująca, że nie sposób oderwać od niej wzroku. Poznajcie Natalię Król.

Foto: Perilla

Ciemne włosy, piękna buzia, delikatne piegi, zmysłowe spojrzenie i perfekcyjna figura. Niby nic w tym dziwnego, w końcu patrzę na modelkę. Jednak Natalia Król ma w sobie coś więcej niż większość dziewczyn. To bliżej nieokreślone „coś” powoduje, że kobieta jest tajemnicza, nieoczywista, hipnotyzująca. Natalia Król zdecydowanie to „coś” posiada. Ma 18 lat, pochodzi z Bielska-Białej i pracuje dla agencji As Management.

Foto: Perilla Natalia Król dla Perilla
Foto: Perilla PERILLA (5)

Internet stanowi sporą część rzeczywistości Natalii (jak chyba każdej współczesnej nastolatki). Jej obecność w sieci rozpoczęła się od Instagrama. Zafascynowana modą i podróżami, publikowała zdjęcia pięknych widoków i swoich minimalistycznych stylizacji. Zapewne to jej niebanalna uroda zwróciła uwagę internautów, bo Natalia dorobiła się pokaźnego grona 30 tys. obserwatorów. Tutaj wypatrzył ją także booker z agencji. Miesiąc później podpisała już umowę i zaczęła pracę jako modelka. Była na kontraktach w Mediolanie, Barcelonie, Atenach i Tokio. Pracowała m.in. dla Elisabetta Franchi, Maybelline, Bikor czy Sylwi Majdan.

Natalia stworzyła także swojego bloga, na którym dzieli się poradami żywieniowymi, ćwiczeniami oraz opisuje życie i zawód modelki. Na meviee.com zobaczycie także sporo zdjęć z jej portfolio. Tam na pewno znajdą się fotografie z kampanii marki Perilla, gdzie Natalia występuje w zmysłowej, koronkowej bieliźnie. Kolekcja charakteryzuje się finezyjnymi fasonami i niepowtarzalnymi, uroczymi zdobieniami. Przyciąga wzrok ciekawymi wykończeniami. Specjaliści od wizerunku trafili w dziesiątkę, wybierając do kampanii taką piękność, jak Natalia.

Co myślicie o kampanii Perilla?

Foto: Perilla Bielizna Perilla
Foto: Perilla Bielizna Perilla
Foto: Perilla Bielizna Perilla
Foto: Perilla Bielizna Perilla
Foto: Perilla Bielizna Perilla

Tematy:

Nieprawidłowy email