Naomi Campbell zagra w serialu „Empire” telewizji FOX

Ledwo co zeszła z wybiegów Fashion Weeków, a już szykuje się do nowej roli. W przenośni i dosłownie. Naomi Campbell dostała gażę w produkcji telewizji FOX i już niedługo stanie przed obiektywami kamer.

fot. Getty Images

Serial Empire (nie mylić z Zakazanym Imperium) opowiada o perypetiach i problemach hip-hopowego środowiska. Modelka wcieli się w postać Camilli - dostojnej kobiety, która wmiesza się w romans z dużo młodszym od siebie mężczyzną. Jak się można domyśleć nowy partner, ściśle związany z hip-hopowym środowiskiem nieźle namiesza w jej życiu i sprowadzi na nią sporo kłopotów.

Reżyserem serialu jest Lee Daniels, prywatnie bliski znajomy modelki, a zawodowo jej wielki fan. Daniels nie ukrywa radości ze współpracy z Campbell.

fot. Getty Images

- Naomi jest piękną kobietą i - w mojej ocenie - niedocenioną aktorką. Uważam, że fantastycznie się sprawdzi w roli Camilli. Już nie mogę się doczekać, kiedy dołączy do ekipy serialu - powiedział Lee Daniels.

To nie pierwszy raz, kiedy Naomi Campbell stanie przed obiektywem kamer. Modelka wystąpiła już w 18 produkcjach, ostatnio mogliśmy ocenić jej umiejętności aktorskie w filmie Karma, Confessions and Holi (brak polskiego tytułu). Jak Naomi pójdzie tym razem? Wierzycie w jej zdolności aktorskie?

fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email