Naomi Campbell XXL podbija internet!

Naomi Campbell XXL – tak o Liris Crosse pisze internet i wszystko wskazuje na to, że 32-letnia blogerka i modelka dopiero się rozkręca…

Foto: Kampania reklamowa Ashley Stewart

Liris Crosse ma 32 lata, własnego bloga, a na Instagramie ponad 18 tysięcy fanów. Porównywanie jej do Naomi Campbell to moim zdaniem lekka przesada, ale jak doskonale wiecie, jeśli coś „utrze się” w internecie, szybko staje się faktem.

- Od dziecka interesowałam się modą i marzyłam o tym, aby stanąć na wybiegu – wspomina Liris Crosse. – Moją idolką była właśnie Naomi Campbell. Oglądałam wszystkie pokazy, w których brała udział. Miałam małą obsesję na jej punkcie. Jestem więc zaszczycona tym porównaniem.

Foto: Plus Magazine

A więc jest! Nowa Naomi Campbell i tym razem w rozmiarze XXL! Amerykanka cieszy się sporym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych. Coraz częściej pojawia się na wybiegach, a także w sesjach do magazynów modowych. Dwa lata temu wzięła udział w bardzo odważnej i kontrowersyjnej nagiej sesji do Plus Magazine. Teraz powraca na łamy pisma, również jako bohaterka ponętnego aktu.

Foto: Plus Magazine

To zdjęcie to dowód na to, że Liris Crosse nie ma żadnych kompleksów i jest przekonana, że kariera w tej branży nie jest zarezerwowana tylko dla bardzo szczupłych, wysokich modelek. Choć Liris Crosse ostatnio pojawiała się głównie w kampniach ubrań XXL, o współpracy reklamowej z modelką myśli sam Kanye West. Tymczasem Jennifer Lopez, Puff Daddy i Jay Z. zaproponowali jej udział w swoich teledyskach. Wszyscy oni zachwyceni są jej rozmiarem 46 i nie każą jej schudnąć. Chcą ją taką, jaka jest!

- Agencje, do którym kiedyś pukałam często odprawiały mnie z kwitkiem, dając mi jasno do zrozumienia, że mogą waga jest przeszkodą – tłumaczy Liris Crosse. – Nie zamierzałam zmieniać swojej wagi i w końcu trafiłam na agencję, która zaakceptowała moją figurę. Śmieszą mnie ludzie, którzy uważają, że modelki plus size są leniwe i dlatego tak wyglądają. Zdrowie nie ma rozmiaru! Nigdy nie miałam podwyższonego cholesterolu! Jestem zdrowa i piękna!

Czy Liris Crosse odniesie taki sukces jak Kate Upton czy Tara Lynn? Z pewnością! Tym bardziej, że została właśnie okrzyknięta Naomi Campbell XXL!

Tematy:

Nieprawidłowy email