Naomi Campbell otwiera sklep w Londynie

Z pomocą przyjaciół ze świata mody, Naomi Campbell otwiera sklep typu pop-up. W jego asortymencie będą ubrania z szaf największych gwiazd, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na kampanię społeczną, uświadamiającą o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą wirus Ebola.

Getty Images

Naomi Campbell przekonała największe nazwiska ze świata mody i show-biznesu, by otworzyły drzwi swoich szaf w szczytnym celu. Modelka postanowiła otworzyć sklep z ubraniami, dzięki którym powstanie kampania społeczna, uświadamiająca o specyfice i zagrożeniach, jakie może wywołać wirus Ebola. Ten zupełnie wyjątkowy second hand powstanie w londyńskim centrum handlowym Westfield i będzie sklepem typu pop-up. Ubrania największych gwiazd z show-biznesu będzie można kupować od 28 listopada do 4 grudnia.

- Jesteśmy absolutnie zachwyceni ponowną współpracą z Naomi Campbell i jej inicjatywą Fashion for Relief. Po raz pierwszy do podobnej współpracy doszło w 2011 roku. Wtedy w tydzień zebraliśmy ponad 20 tys. funtów, które zostały przekazane potrzebującym. Nikt z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak wiele osób może uratować taka suma pieniędzy. W tym roku sklep będzie jeszcze większy, a asortyment jeszcze bardziej atrakcyjny. Nie mamy wątpliwości, że odniesie on ogromny sukces - powiedział Myf Ryan - dyrektor marketingu Westfield London.

Jak do tej pory nie ujawniono, kto konkretnie zdecydował się przekazać swoje ubrania na tę wyjątkową wyprzedaż. Jednak biorąc pod uwagę znajomości Naomi Campbell, możemy wnioskować, że będzie w czym wybierać. Poza tym wystarczająco zachęcający jest fakt, że sporo zaprzyjaźnionych z modelką projektantów wystawi swoje kolekcje w bardzo atrakcyjnych cenach.

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email