Naomi Campbell jako statuetka Mistrzostw Świata

Emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej powoli opadają. Jednak top modelka Naomi Campbell nie pozwala nam zapomnieć o sukcesie Niemców. Pojawiła się właśnie w sesji zdjęciowej, pozując jako… statuetka Mistrzostw Świata.

VU MAG

Marka Beats by Dr Dre postanowiła sprezentować zwycięzcom Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, specjalnie zaprojektowane słuchawki. Gadżet wysadzany jest 24-karatowym złotem. Do współpracy zaproszono Naomi Campbell, która pozuje w kreacji od Toma Forda i butach Christian Louboutin. Stylizację dopełniły specjalnie zaprojektowane słuchawki Beats by Dr Dre. Posągowa poza modelki i złota stylizacja sprawia, że Naomi wygląda jak główne trofeum Mistrzostw Świata. Modelka twierdzi, że taki projekt jest idealnym sposobem uczczenia zwycięstwa Niemiec. Dlatego cieszy się, że może być częścią tej kampanii.

Materiały prasowe

Zdjęcia zostały wykonane przez brytyjskiego fotografa światowej sławy – Rankina. Na jego planie zdjęciowym zawsze panuje atmosfera zabawy, co skłania znane osoby i modelki do przyjmowania śmiesznych min i póz. Sama Naomi Campbell nie kryje swojego entuzjazmu wynikającego ze współpracy ze znanym fotografem.

- To był mój pierwszy raz, kiedy miałam okazję pracować z legendarnym Rankin i to była wymarzona sesja – mówi supermodelka.

Materiały prasowe

A wam jak podoba się Naomi Campbell w takiej roli? Koniecznie sprawdźcie film zza kulis tej niesamowitej sesji zdjęciowej.

Tematy:

Nieprawidłowy email