Naomi Campbell głodziła się przed pokazem Versace

Naomi Campbell pierwszy raz na okładce Vogue'a pojawiła się 26 lat temu. Dziś ma 43 lata, wieloletnie doświadczenie w modelingu i miano jednej z najbardziej wpływowych modelek świata. Jak się okazuje tak spektakularna kariera okupiona jest wieloma wyrzeczeniami – do ostatniego pokazu Versace, Naomi zrezygnowała z jedzenia na 10 dni przed wyjściem na wybieg.

Getty Image

Naomi Calmpbell należy do grona supergwiazd modelingu – nie tylko ze względu na zawrotną karierę, której punkt kulminacyjny przypada na koniec lat 90. Naomi do dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem wpływowych modelek świata. Mimo 43 lat, gwiazda wciąż wygląda zachwycająco, a jej zgrabnego ciała mogłaby pozazdrościć niejedna 20-latka. Nic zatem dziwnego, że Naomi od czasu do czasu wciąż pojawia się na wybiegach i niczym nie ustępuje dwa razy młodszym koleżankom. Jaką ma receptę na doskonałą figurę na wybiegu? W wywiadzie dla magazynu The Edit modelka przyznała, że zrezygnowała z jedzenia już na 10 dni przed pokazem.

-Przez ten okres piłam wyłącznie oczyszczający, marchwiowo – ananasowy sok z domieszką imbiru.

I choć podobno na co dzień modelka nie stosuje żadnej restrykcyjnej diety (nawet pozwala sobie na czekoladę), to gdy przychodzi potrzeba, jest gotowa do poświęceń. Takich niewątpliwie wymaga pokaz wielkiego projektanta.

Wielkie emocje wzbudziło pojawienie się Naomi na wybiegu jesiennej kolekcji haute couture domu mody Versace. Sama modelka w wywiadzie dla magazynu The Edit przyznała, że bardzo przeżywała pierwszy od 14 lat pokaz dla Versace.

- Gdy weszłam na przymiarki, nagle wszyscy zamilkli. W pokoju zrobiła się niezręczna cisza, a ja pomyślałam, że nikt mnie tu nie chce – powiedziała w wywiadzie.

Jak później wytłumaczono Naomi, niezręczna cisza wynikała z podziwu dla jej osoby. Cała ekipa pracująca przy pokazie była zachwycona z jej powrotu i traktowano ją z większą uwagą, niż samą Donatellę Versace.

Getty Image
Getty Image
Getty Image

Tematy:

Nieprawidłowy email