Naomi Campbell w świątecznej kampanii Burberry

W ten weekend razem z Kylie Minogue oficjalnie zapalone zostały bożonarodzeniowe dekoracje na Oxford Street, a jedna z najsłynniejszych brytyjskich marek wystartowała ze świąteczną kampanią.

Foto: Materiały prasowe

Na zdjęciach Mario Testino zobaczyć możemy praktycznie wszystkich ambasadorów Burberry – Rosie Huntington-Whiteley, Romeo Beckhama, muzyka Jamesa Baya oraz ikonę modelingu Naomi Campbell.

Sesja to zapowiedź corocznego krótkiego filmu Burberry, który wprowadzić ma fanów marki w świąteczny i przede wszystkim zakupowy nastrój. Tym razem kampania zainspirowana została historią Billy'ego Elliota. Pojawić się w niej także mają Sir Elton John, Michelle Dockery i Julie Walters. Oprócz wyjątkowych gwiazd na zdjęciach zobaczyć możemy najbardziej sztandarowe projekty marki – beżowe i czerwone trencze, obszerne szale w charakterystyczną kratę Burberry, a także najmodniejsze w tym sezonie akcesoria z frędzlami.

Dyrektor kreatywny marki Christopher Bailey zatroszczył się także o wyjątkową świąteczną oprawę produkcji. Na zdjęciach pojawili się między innymi modele przebrani za żołnierzy Gwardii Królewskiej. Od razu kojarzy nam się to ze słynnym opowiadaniem Hoffmana, na podstawie którego powstał balet „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego. Nie zabrakło także mieniącego się konfetti, które na myśl przywodzi śnieg i świąteczne spotkania w gronie znajomych.

Zobaczcie najnowsze wideo Burberry:

Tematy:

Nieprawidłowy email