Najpiękniejsze na Grammy

Coroczne rozdanie nagród muzycznych Grammy to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki rozrywkowej. Na imprezie pojawiają się najważniejsze gwiazdy, których twórczość w danym roku znacznie wpłynęła na dalszy bieg historii muzyki rozrywkowej. W nocy z 10. na 11. lutego w Los Angeles rozdano statuetki Grammy po raz 55. Wśród wyróżnionych znalazły się Beyonce, Rihanna Oraz Adele.

Newspix

W VU bierzemy pod lupę najpiękniejsze stylizacje tego wieczoru. Wśród wyróżnionych przez nas znalazły się...

Beyonce

Newspix

Piosenkarka jest podwójną zwyciężczynią tego wieczoru! Oprócz statuetki otrzymała również wyróżnienie VU za jedną z najpiękniejszych kreacji. Beyonce miała na sobie komplet Osman. Biało-czarny zestaw wpisuje się w nadchodzący trend kolorystyczny w sezonie Wiosna Lato 2013.

Adele

Newspix

Adele obala mit, że kreacje wielkich projektantów prezentują się najlepiej na szczupłych i wysokich modelkach. Piosenkarka pojawiła się na gali z przepięknej kreacji Valentino Couture.

Jennifer Lopez

Newspix

Jennifer Lopez pojawiła się w czarnej sukni projektu Anthony'ego Vacarello. Projektant słynie z mocnych cięć, które często są wykorzystywane przez gwiazdy do zalotnego odkrywania nóg.

Rihanna

Newspix

Rihanna wzbudziła zachwyt wszystkich zgromadzonych. Piosenkarka, oprócz pięknej, czerwonej sukni Azzedine Alaia, zaprezentowała swoją nową, kobiecą fryzurę. Rihanna wyglądała nadzwyczaj szykownie.

Katy Perry

Newspix

Katy Perry na tę okazję wybrała suknię Gucci w kolorze pastelowej zieleni z kolekcji Wiosna Lato 2013 z bogato zdobionym dekoltem.

Alicia Keys

Getty Images/Flash Press Media

Piosenkarka wyglądała olśniewająco w przepięknej sukni projektu Azzedine Alaia.

Karlie Kloss

Newspix

Topmodelka Karlie Kloss pojawiła się na gali mimo intensywnego tygodnia w ramach New York Fashion Week. Modelka wybrała niebieską sukienkę projektu Michaela Korsa.

Florence Welch

Getty Images/Flash Press Media

Wokalistka zespołu Florence and The Machine na galę wybrała sukienkę Givenchy Couture. Projekt pochodzi z 2009 roku, ale dzięki szmaragdowemu kolorowi idealnie wpisuje się w trendy na nadchodzącą wiosnę.

Tematy:

Nieprawidłowy email