Najczęściej wymieniane marki w serialu "Seks w wielkim mieście"

Uwaga wszyscy fani „Seksu w wielkim mieście”, mamy dla was coś ciekawego. Zastanawialiście się kiedyś nad ilością tych wszystkich marek, przewijających się w serialu? Jeśli tak to Pierre Butin, stworzył dla was krótki filmik bazujący na najczęściej wymienianych nazwach firm. Rezultat może was zaskoczyć.

VU MAG

”Seks w wielkim mieście” zyskał rzeszę fanów na całym świecie. Nie brakuje w nim zabawnych dialogów, zagmatwanych historii głównych bohaterów i oczywiście ikony mody - Carrie Bradshaw. Serial już dawno zakończył swoją produkcje, ale wielu wiernych fanów wciąż do niego powraca. Przykładem jest Pierre Butin, który stworzył krótki filmik inspirujący się najczęściej wymienianymi markami w serialu „Seks w wielkim mieście”. Filmik trwa ponad 9 minut i naprawdę warto go obejrzeć. Jest śmieszny, ciekawy, a dodatkowo odkrywa przed nami nieznane wcześniej serialowe „smaczki”.

Materiały prasowe

Jak wynika z filmiku francuskiego artysty - Pierre Butina, w serialu najczęściej wymieniany był magazyn Vogue. Nazwa tego znanego modowego czasopisma, została wspomniana aż 36 razy! Nic dziwnego, w końcu pisywała do niego Carrie Bradshaw. Kolejne pozycje mogą być sporym zaskoczeniem, ponieważ to nie topowi projektanci znaleźli się w czołówce rankingu. Okazuje się że Chanel i inne domy mody przegrały m.in. z Martini (33), New York Knicksami (25), New York Timesem (24) i Yankeesami (20).

Materiały prasowe

Topowe nowojorskie magazyny i drużyny koszykarskie to jedno, ale czym byłby "Seks w wielkim mieście" gdyby nie markowe buty, torebki i zjawiskowe kreacje. Z filmiku Butina wynika, że najchętniej wymieniana była firma Manolo Blahnik. Carrie Bradshaw szalała na punkcie tych butów, a ich nazwa wymieniona była 16 razy. To nie koniec listy topowych domów mody, kolejno plasują się: Dolce & Gabbana (15) Prada (14), Chanel (13), Gucci (12), Fendi (11), Barneys (10), Ralph Lauren (8), Tiffany's (8), Versace (7) i Birkenstock (6).

Materiały prasowe

W sumie Pierre Butin wyłapał aż 30 marek, które były najczęściej powtarzane w serialu „Seks w wielkim mieście”. Znalezienie wszystkich nazw wymagało od niego dużego nakładu pracy, ale czego się nie robi dla swojego ukochanego serialu.

Ostatni odcinek „Seksu w wielkim mieście” został wyemitowany w 2004 roku, ale fani serialu nie dają o nim zapomnieć. Może wam również udało się wyłapać z niego coś interesującego, czym możecie podzielić się z innymi?

Tematy:

Nieprawidłowy email