Najbardziej stylowe zwierzęta na Instagramie

Zapomnijcie o zdjęciach jedzenia i egzotycznych krajobrazach. Zapomnijcie o selfie, słodkich dzieciach i nawet blogerkach modowych. Teraz Instagramem rządzą najlepiej wystylizowane pupile. One znają się na modzie!

Instagram

Instagram to nieograniczona skarbnica pomysłów. Co jakiś czas na portalu społecznościowym pojawia się trend na konkretny rodzaj zdjęć, który naśladują użytkownicy i zasypują nim internet. Chyba już nikomu nie trzeba tłumaczyć, czym jest tzw. selfie? Pisałyśmy też o małych blogerach, których modowe stylizacje w połączeniu z kilkuletnią buzią rozmiękczają serca internautów. Zaistnieć w sieci od najmłodszych lat? Czemu nie! W końcu to dzięki możliwościom internetu sławę zdobyły modowe blogerki. A teraz przyszedł czas na nowe gwiazdy Instagrama – zobaczcie najlepiej wystylizowane zwierzaki w sieci.

Kto może się pochwalić spersonalizowanymi sweterkami od Donny Karan? Dwa miniaturowe szpice! Poznajcie Marni i Cubby - na Instagramie funkcjonują pod pseudonimem @beckermanblog. Na ich profilu oprócz stylizacji DKNY, znajdziecie także zdjęcia w okularach Chanel i psią charakteryzację na Karla Lagerfelda.

Instagram

Króliczek Cary Delevingne ma własne konto na Instagramie (@cecildelevingne) i ponad 100 tysięcy obserwujących go użytkowników. Czego można się spodziewać po pupilu modelki z większości billboardów najlepszych marek? Że ubiera się w Chanel. I wygląda świetnie.

Instagram

Trotter (@troterpup) to buldog francuski, który widocznie lubi różne nurty w modzie. Pozuje zarówno w japonkach, jak i pantoflach od Louboutina. Gdyby nie typowa dla tej rasy smutna mina, można by przypuszczać, że zawód blogera nieco go męczy.

Instagram

Menswear Blog (@menswearblog) jest ubrany lepiej, niż 90% mężczyzn chodzących po polskich ulicach.

Instagram

Są też zwierzaki, które podobnie jak kobiety, kolekcjonują okulary przeciwsłoneczne. Na przykład @buddyboowaggytails.

Instagram

Nowa miłość Lady Gagi nazywa się Asia i jest częstą bohaterką zdjęć na Instagramie wokalistki. W czym pozuje pies Lady Gagi? W biżuterii od Alexandra McQueena. Czy trzeba dodawać coś jeszcze?

Instagram

Choupette (@choupettesdiary) nie trzeba nikomu przedstawiać. Kotka jest prawie tak popularna jak jej właściciel, Karl Lagerfeld. Sam projektant mówi, że Chopuette jest jedyną kobietą w jego życiu. Nic dziwnego, że jest zasypywana prezentami od Chanel…

Instagram

Digby Van Winkle (@digbyvanwinkle) nosi okulary i jest mistrzem pieskiego selfie. Macie wątpliwości?

Instagram
Instagram

Neville i Charlie Jacobs (@nevillejacobs) to kolejne zwierzaki, które są skazane na rozpustę właściciela. Ulubieni modele Marca Jacobsa zawsze mogą liczyć na modne akcesoria od swojego pana.

Instagram
Instagram

Barkley Sir Charles (@barkleysircharles) to ten z kategorii elegancików. Lubi stylowe obroże i muszki. Ostrzegam, że fotorelacja z życia tego psa doprowadza do histerycznego śmiechu!

Instagram

Grumpy Cat (@grumpycat) w kapeluszu wygląda lepiej, niż Pharrell Williams. I zna ludzi...

Instagram
Instagram

Tematy:

Nieprawidłowy email