Naga Kate Upton w kampanii Sama Edelmana

Jak przykuć uwagę mediów modowych ( i mężczyzn) na całym świecie? Pokazując Kate Upton w negliżu! Tak modelka reklamuje najnowszą kolekcję butów Sama Edelmana.

Sam Edelman / fot. Mert & Marcus

Kate Upton uchodzi za kwintesencję kobiecości, współczesną wersję Marlyin Monroe, na punkcie której szaleją mężczyźni na całym świecie. I mimo, że jej figura jest zaprzeczeniem utartego w branży ideału ciała modelki, to właśnie ona w ostatnim czasie podbija świat mody. Ostatnio Kate Upton „wygryzła” nawet Katie Holmes z kampanii kosmetyków Bobbi Brown.

Niedawno światło dzienne ujrzała nowa kampania z udziałem zmysłowej Kate. Modelka już po raz kolejny reklamuje buty marki Sam Edelman, ale do tej pory zdjęcia były nieco bardziej zachowawcze. Tym razem naga Kate Upton owinięta jedynie kołdrą leży w seksownej pozie na łóżku. Na zdjęciu oczywiście nie mogło zabraknąć pięknych pantofli Edelmana. I choć zdjęcie działa na wyobraźnię, to nie pokazuje zbyt wiele. W jednym z ostatnich wywiadów modelka deklarowała, że nie ma zamiaru brać udziału w rozbieranych sesjach zdjęci owych. Jak widać, dotrzymała słowa.

Zdjęcia do kampanii kolekcji jesień – zima 2014/2015 Sama Edelmana wykonał duet fotografów Mert & Marcus.

Sam Edelman / fot. Mert & Marcus
Sam Edelman / fot. Mert & Marcus

Tematy:

Nieprawidłowy email