Naga Heidi Klum na Instagramie z Zackiem Posenem

Jest matką 4 dzieci, ma 41 lat i ciało, jakiego może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Czego nie ma Heidi Klum? Na pewno kompleksów! Zobaczcie zdjęcie, jakie modelka opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Heidi Klum / Instagram

Heidi Klum jest bardzo odważna! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie przedstawiające jej praktycznie nagie ciało w objęciach Zaca Posena. Projektant z nieco zaskoczoną miną przytrzymuje modelce biust. Nie ma wątpliwości, że pozy bohaterów fotografii są ustawione, niemniej jednak wciąż zaskakuje odwaga tej publikacji.

Pod zdjęciem widnieje podpis: Muszę się w coś ubrać na dzisiejszy Project Runway…. Heidi Klum wraz Zackiem Posenem są gwiazdami amerykańskiej edycji programu o modelkach. Widocznie wspólna praca w telewizji zacieśniła ich przyjaźń, co także sprzyja promocji programu.

Być może zdjęcie praktycznie nagiej Heidi nie wzbudziłoby tylu emocji gdyby nie fakt, że zaledwie kilka miesięcy temu modelka ogłosiła, że rezygnuje z prezentowania bielizny na wybiegu.

- Wydaje mi się, że czułabym duży dyskomfort… – mówiła Heidi, nawiązując do swojego wieku.

Widocznie coś się zmieniło przez tych kilka miesięcy. Być może związek z dużo młodszym mężczyzną (Vito Schnabel ma 28 lat) dodał Heidi pewności siebie.

Heidi Klum / Instagram
Heidi Klum / Instagram
Heidi Klum / Instagram

Tematy:

Nieprawidłowy email