Naga Gisele Bündchen na okładce Lui Magazine

Nagość w fotografii może być obsceniczna, niesmaczna, czy wulgarna. Zupełnie inaczej prezentuje się Gisele Bündchen na okładce najnowszego wydania magazyn Lui. Nawet w naszej, damskiej redakcji stwierdziłyśmy, że brazylijska modelka jest niesłychanie… apetyczna! Zobaczcie sami.

Mert & Marcus / Lui Magazine

Posągowa, apetyczna, po prostu idealnie piękna! To nikt inny, jak sama Gisele Bündchen na okładce najnowszego wydania magazynu Lui. Brazylijska modelka nie ma problemu z pozowaniem nago – Gisele ma już na swoim koncie wiele takich sesji. Jednak muszę przyznać, że jej najnowsze okładkowe zdjęcie jest po prostu zjawiskowe! I nawet dmuchany delfin, na którym opiera się Gisele w jakiś magiczny sposób nie staje się kiczowaty. Zdjęcia do najnowszego wydania magazynu wykonał duet uznanych fotografów mody - Mert & Marcus.

Jean-Yves Le Fur, właściciel Lui (a prywatnie mąż Małogrzaty Beli) widocznie obrał konkretny pomysł na prezentowanie swojego magazynu - jest nim naga gwiazda na okładce. Jak do tej pory na odważną sesję zdecydowała się Rihanna. Zdjęcia z Barbadoską wywołały taką burzę, że w efekcie Rihanna została usunięta z Instagrama za publikowanie wulgarnych treści (wrzuciła sesję z Lui). W najnowszym wydaniu przyszła kolej na (również nagą) sesję Gisele. Mam jednak wrażenie, że zdjęcia brazylijskiej modelki są dużo bardziej „apetyczne”. Zgadzacie się ze mną?

Mert & Marcus / Lui Magazine
Mert & Marcus / Lui Magazine
Mert & Marcus / Lui Magazine
Mert & Marcus / Lui Magazine

Tematy:

Nieprawidłowy email