Monica Bellucci we włoskim Vanity Fair

Monica Bellucci jest żyjącą legendą – piękna Włoszka podbiła świat show-biznesu początkowo jako modelka, od 1990 roku zaczęła karierę aktorską i szybko zawojowoła rynek włoskiej i francuskiej kinematografii. Ostatnio wyznała, że po 18 latach małżeństwa rozwodzi się z Vincentem Casselem, a na łamach włoskiego Vanity Fair zdradza, jak wygląda życie singielki.

Vanity Fair

Najnowsze wydanie włoskiej edycji Vanity Fair należy do Monici Bellucci. Gwiazda ozdabia okładkę, jest bohaterką sesji zdjęciowej i udziela obszernego wywiadu na temat swojego życia osobistego. Z dobitną szczerością wyznaje, że jej 18-letnie małżeństwo z aktorem, Vincentem Casselem dobiega końca.

- Jesteśmy dwiema indywidualnościami, które zmierzają w różnych kierunkach – powiedziała Monica Bellucci zapytana wprost o powody rozstania – Reguły szczęścia w miłości dobre dla wszystkich nie istnieją- dodała.

W wywiadzie aktorka przyznała, że nowy etap sprowokował ją do wpajania swoim córkom innego, niż dotychczas, podejścia do życia:

- Nie ma obowiązku mieć męża albo towarzysza życia. Samotność nie powinna napawać nas strachem.

Zmysłowa sesja na łamach Vanity Fairudowadnia, że Monica Bellucci dobrze czuje się jako singielka, a jej kobiecość i zmysłowość wcale nie gaśnie. W przyszłym roku aktorka będzie obchodzić 50 urodziny. Czy uważacie, że wygląda na swój wiek?

Vanity Fair
Vanity Fair
Vanity Fair

Tematy:

Nieprawidłowy email