Rozważna, romantyczna, szalona… kształtuj swój wizerunek oprawkami!

Nosisz okulary? Wykorzystaj najnowsze trendy do zmiany swojego wizerunku. Dzięki modnym oprawkom możemy podkreślić cechy osobowości, takie jak zmysłowość, profesjonalizm czy przebojowość.

Foto: Materiały prasowe

Okulary to nie tylko przedmiot służący korekcji wady wzroku. Zgodnie z najnowszymi trendami warto traktować je jako modny dodatek, który, podobnie jak buty czy torebkę, dobieramy w zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać.

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w ciągu roku znajduje się w sytuacji, w której zależy nam, żeby wypaść profesjonalnie. Rozmowa kwalifikacyjna, spotkanie biznesowe, negocjacje dotyczące podwyżki czy awansu… ocenie podlegają nie tylko nasze kompetencje, ale też ogólne wrażenie. Właśnie dlatego na takie okazje zakładamy koszulę, marynarkę, eleganckie spodnie lub spódnicę, robimy sobie subtelny makijaż. Jakie okulary będą się dobrze komponować z takim zestawem?– Jeśli zastanawiamy się nad kolorystyką, postawmy na ciemne, najlepiej czarne oprawki. Jaskrawe mogłyby odciągnąć uwagę od tego, co mamy do powiedzenia. Co do kształtu – najlepiej zdecydować się na oprawki wąskie, prostokątne, z wyraźnie zaznaczonymi kantami. Osoba w takich okularach postrzegana jest jako pewna siebie i inteligentna, a przede wszystkim – profesjonalna – radzi Tomasz Urban, ekspert marki okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych Tonny.

Foto: Materiały prasowe Modne okulary

Zupełnie inaczej wybieramy ubrania i dodatki, kiedy szykujemy się na randkę. Zależy nam wtedy, żeby zrobić wrażenie pięknej, zmysłowej kobiety. Dlatego wśród naszych wyborów królują romantyczne sukienki, dopasowane jeansy, bluzki z delikatnych materiałów, krótkie spódniczki czy wysokie obcasy. Pozwalamy sobie też na bardziej wyrazisty makijaż – podkreślamy czerwień ust, dodajemy rzęsom długości. Jak sprawić, żeby okulary były idealnym dopełnieniem efektu? – Wszystko zależy od tego, jaki mamy kształt twarzy i w co się ubierzemy. Jest jednak pewien typ oprawek, który słynie z tego, że odmładza twarz i wywołuje efekt zalotności. To okulary, których górne krawędzie są wydłużone, lekko „kocie”. Jeśli chodzi o kolor – dobierzmy go do całości naszego zestawu. Możemy sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji. Czerwone oprawki z pewnością zaintrygują, z kolei te z wykończeniem o barwie bursztynu dodadzą romantyczności – proponuje ekspert Tonny.

Wieczorny wypad ze znajomymi czy sobotnia domówka to z pewnością sytuacje, w których możemy sobie pozwolić na nieskrępowaną ekspresję osobowości. Wśród imprezujących kobiet znajdziemy takie, które najlepiej czują się w jeansach i takie, które wybierają krótkie, obcisłe sukienki. Jedne z nas stawiają na klasyczną czerń, inne cieszą się, że w końcu mogą zaprezentować się w feerii jaskrawych kolorów.

Foto: Materiały prasowe Modne okulary

Wybierając okulary na imprezę, możemy zaszaleć pośród bogactwa najnowszych trendów. – Nie ma reguły mówiącej, jakie oprawki będą pasować do zestawu wieczorowego, z prostej przyczyny – panująca tutaj różnorodność sprawia, że wybór powinien być indywidualny. Warto dobierać oprawki pasujące do twarzy i stroju, a także, żeby śledzić trendy i… eksperymentować. Oprawki jaskrawoniebieskie, w oryginalnym kształcie, inkrustowane kolorowymi kamieniami? Czemu nie. Okulary to gadżet, dzięki któremu możemy podkreślić swoją indywidualność – przekonuje Tomasz Urban.

W modzie istotnym elementem jest dobry design, indywidualność i wyrazistość. Ponadczasowe jest natomiast wyczucie i gust – dobierajmy okulary do kształtu twarzy i typu urody. W dobrze dopasowanych oprawkach będziemy wyglądać świetnie niezależnie od sytuacji.

Foto: Materiały prasowe Modne okulary

Marka TONNY istnieje na rynku polskim od 2003 r, dostarczając na rynek okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Oprawki producenta charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, odpowiadającym najnowszym trendom. W okularach słonecznych marki TONNY zastosowano soczewkę , która doskonale zatrzymuje promienie słoneczne chroniąc oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

Tematy:

Nieprawidłowy email