Modelka została księżniczką

Amerykańska modelka Kendra Spears pierwszego dnia września 2013 roku została... księżniczką. Wszystko za sprawą ślubu z księciem Rahimem, najstarszym synem Aga Chana.

Getty Images

Para wzięła ślub podczas tradycyjnej, muzułmańskiej ceremonii w towarzystwie jedynie najbliższej rodziny i przyjaciół. Uroczystość odbyła się w Szwajcarii w kaplicy Château de Bellerive położonej nad Jeziorem Genewskim. Nawrócenie Kendry na Islam było w tym przypadku decyzją naturalną, gdyż jej mąż, książę Rahim to przywódca duchowy wyznawców izmailizmu.

Getty Images

Ceremonia bez wątpienia zachwyciła wszystkich gości, jednak to suknia ślubna Panny Młodej przykuła uwagę wszystkich mediów. Księżniczka miała na sobie tradycyjne sari w kolorze kości słoniowej, wykończone złotymi zdobieniami. Delikatna biżuteria i kremowe buty dopełniły zapierającą dech w piersiach kreację.

Getty Images

Kendra Spears została odkryta w 2008 roku podczas konkursu „Ford Models Supermodel of the World” i szybko okrzyknięto ją „nową Cindy Crawford”. Chodziła po wybiegach najważniejszych światowych marek, od Dolce & Gabbana po Chanel oraz wystąpiła w kampanii Prady na jesień-zimę 2009. Kendra nie narzeka na brak pracy. Czy jako księżniczka i szczęśliwa żona nadal będzie miała czas na kontynuowanie kariery modelki?

Tematy:

Nieprawidłowy email