Modelka XXL na okładce Vogue'a?

Australijska piękność w rozmiarze 42 Robyn Lawley ponownie pojawi się na okładce Vogue’a - plotkują portale internetowe. Zobaczcie jej dotychczasowe "modowe osiągnięcia"!

Panache

Zobaczcie też: CARLA BRUNI W ODWAŻNEJ SESJI. BĘDZIE SKANDAL?

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Dołącz do nas na Facebooku!

Robyn Lawley pozowała już do takich magazynów jak: Glamour, Marie Claire czy Elle. W czerwcu 2011 roku pojawiła się w towarzystwie innych piękności XXL na okładce włoskiego Vogue’a.

Vogue Italia

W tym samym roku jej twarz ozdobiła również okładkę australijskiej biblii mody. Był to historyczny moment. Nigdy wcześniej modelka o tak bujnych kształtach nie była twarzą Vogue’a.

Robyn Lawley Vogue Australia

W mediach pojawiły się plotki, że 24-letnia Robyn Lawley ponownie będzie gwiazdą okładki Vogue. Magazyn nie potwierdził jeszcze tych informacji. Pewne jest jednak, że modelka plus-size wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem.

“Belle Curve” - Vogue Australia 2011 - Max Doyle

Ostatnio podpisała kontrakt reklamowy z marką Bio-Oil. Wzięła również udział w kampanii reklamowej bielizny Panache.

Panache

Modelka prezentuje wybrane modele z kolekcji Sculptresse na sezon wiosna/lato 2013.

Panache

Zdjęcia w stylu retro przedstawiają Robyn Lawley jako zalotną pin-up girl z lat pięćdziesiątych.

Panache

Słodycz miesza się tu z delikatną perwersją, kicz z romantyzmem.

Panache

Zdjęcia do kampanii Panache cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci. Podobnie jak kulinarny blog modelki Robyn Lawley Eats, która w wielu wywiadach podkreśla:

- Uwielbiam jedzenie! Nie zamierzam rezygnować z tego, co tak bardzo kocham, bo stałabym się bardzo nieszczęśliwą kobietą!

Zobaczcie też: CARLA BRUNI W ODWAŻNEJ SESJI. BĘDZIE SKANDAL?

Tematy:

Nieprawidłowy email