Modelka Victoria's Secret wzięła ślub

Lindsay Ellingson, kolejny aniołek Victoria’s Secret - już nie do wzięcia. Modelka właśnie wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera Seana Claytona. Ceremonia ślubu odbyła się 12 lipca w Południowej Karolinie.

Getty Images

Para poznała się sześć lat temu w Nowym Jorku, ale Sean Clayton postanowił oświadczyć się dopiero w 2013 roku podczas Święta Dziękczynienia. Clayton pojawił się wtedy z diamentowym pierścionkiem w kształcie owalu, który Ellingson opisała później jako absolutnie doskonały. Co ciekawe, mąż modelki nie jest związany ani z show biznesem, ani z branżą modową. Z zawodu jest przedstawicielem firmy farmaceutycznej.

Getty Images

Modelka Victoria’s Secret na ten wyjątkowy dzień, wybrała specjalnie zamówioną suknię ślubną od francuskiej projektantki Sophie Theallet. Na razie Lindsey podzieliła się tylko jednym zdjęciem z ceremonii, które opublikowała na Instagramie. Na pełną fotorelację ze ślubu trzeba jeszcze trochę poczekać. Zdjęcia pojawią się dopiero w październikowym wydaniu amerykańskiego magazynu Brides.

Instagram

Piękna Lindsay Ellingson rozpoczęła swoją karierę w 2005 roku podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Modelka została wypatrzona przez samego Johna Galliano. Natomiast w 2010 roku dołączyła do aniołków Victoria’s Secret. Pojawiła się wtedy w kampanii VS u boku: Alessandry Ambrosio, Aminaty Niaria, Candice Swanepoel, Erin Heatherton i Rosie Huntington Whiteley.

Getty Images

Lindsay Ellingson oficjalnie dołączyła do grona zamężnych aniołków Victoria’s Secret. Czy modelka postanowi teraz zwolnić nieco tempo swojej pracy i założyć rodzinę? Bardzo możliwe, w końcu o tym jak być mamą pracującą najlepiej wiedzą jej koleżanki z branży: Adriana Lima i Gisele Bündchen.

Tematy:

Nieprawidłowy email