Bridget Malcolm: Nie jestem anorektyczką

Modelki Victoria’s Secret mogą pochwalić się zgrabnym i apetycznym ciałem. Wygląda jednak na to, że nie wszystkim przypadła do gustu figura 25-letniej Bridget Malcolm. Według internautów gwiazda Victoria's Secret jest za chuda. Co na to sama zainteresowana?

Foto: Bulls Press

Wygląd modelek oceniany jest nieustannie, zarówno na castingach, wybiegach, jak i w życiu prywatnym. Ostatnio boleśnie przekonała się o tym Bridget Malcolm - 25-letnia gwiazda wybiegów Victoria’s Secret. Modelka została skrytykowana przez internautów, których zdaniem jest za chuda i promuje niezdrowy tryb życia.

Malcolm wobec obraźliwych komentarzy nie pozostała obojętna. Modelka wstawiła na swój Instagram zdjęcie, pokazujące jej szczupłą sylwetkę. Obok opublikowała dosadny komentarz. -Czy możemy skończyć obrażanie szczupłych ludzi? -zaczęła swój wpis.

Foto: Materiały prasowe Bridget Malcolm

W dalszej części Bridget zapewniła, że jest zdrowa, nie choruje na anoreksję, jest dumna ze swojego ciała i ciężko pracowała na to, aby wyglądać tak jak teraz.

Sytuacja opisana przez 25-latkę przypomina sprawę modelki Gigi Hadid, która kilka miesięcy temu zmagała się z zarzutami, że jej figura jest zbyt krągła jak na "high fashion".

Tematy:

Nieprawidłowy email