Modelka plus size Iskra Lawrence odpowiada hejterom

Zarówno modelki o rozmiarze zero, jak i te posiadające kobiece kształty są narażone na krytykę internautów. Niedawno oberwało się amerykańskiej modelce plus size Iskrze Lawrence. Hejterzy nazwali ją „grubą krową”. Modelka postanowiła im odpowiedzieć w zabawny i dosadny sposób.

Foto: East News

Hejterzy potrafią przyczepić się dosłownie do wszystkiego. Obrywa się zarówno chudym modelkom, jak i tym o krągłych kształtach.

Niektóre z nich jak Gigi Hadid czy Ashley Graham potrafią w dosadny i szczery sposób skomentować ich zarzuty, inne z kolei milczą. Amerykańska modelka XXL Iskra Lawrence miała najwyraźniej dość obraźliwych komentarzy na swój temat i postanowiła za pomocą zdjęcia i krótkiego video na Instagramie odpowiedzieć hejterom.

Modelka opublikowała zaczepne zdjęcie, na którym leży w otoczeniu...paczek chipsów. Z kolei na krótkim filmiku ze smakiem pałaszuje niezdrową przekąskę. Wpisom na Instagramie towarzyszy komentarz Iskry. Wyjaśnia w nim, że regularnie ćwiczy i choć się nie obżera, nie odmawia sobie niczego, nawet chipsów.

Tematy:

Nieprawidłowy email