Bella Hadid nową muzą Dior Makeup

Bella Hadid została twarzą najnowszej linii kosmetyków Dior na lato. O współpracy modelki z luksusowym domem mody dowiedzieliśmy się z Instagrama.

Foto: East News

Kariera modelki nabiera tempa. Kilka dni temu olśniła wszystkich na pokazie Dior Resort 2017 w brytyjskiej posiadłości Blenheim Palace, a dziś ogłosiła współpracę z francuskim domem mody.

Foto: East News Bella Hadid nową gwiazdą Diora

Na swoim Instagramie napisała:

Jestem bardzo podekscytowana mogąc ogłosić, że zostałam nową ambasadorką i twarzą @DiorMakeup.

Modelka ma już na swoim koncie kampanie dla największych marek, między innymi Marca Jacobsa, Versace, Topshopu i Balmain oraz okładki "Vogue", "CR Fashion Book" i "ELLE".  Teraz pojawi się w kampanii Dior Beauty.

Foto: Getty Images Bella Hadid nową gwiazdą Diora

Siostra słynnej top modelki Gigi Hadid została twarzą wakacyjnej linii kosmetyków. 19-letnia Bella dołączyła do grona gwiazd, które dotychczas promowały kosmetyki Diora, m.in. były to Natalie Portman, Monica Bellucci, Sharon Stone, Karlie Kloss czy Kate Moss.

Modelka nie tylko wystąpi w kampanii, ale również będzie promowała Dior Makeup w kilkuminutowych wideo, dostępnych na stronie Diora od 6 czerwca. Bella pokaże nam swoje ulubione modowe tricki i produkty, bez których nie wyobraża sobie lata.

Tematy:

Nieprawidłowy email