MMC wiosna lato 2015: Warszawa jak Manhattan!

W poniedziałkowy wieczór MMC studio, czyli designerski duet: Ilona Majer i Rafał Michalak zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję, dedykowaną na sezon wiosna-lato 2015. Miejscem pokazu były niezwykłe przestrzenie apartamentu na 42 piętrze nowopowstałego wieżowca Cosmopolitan, z której rozpościerał się widok na centrum Warszawy. Co znajdziemy w najnowszej kolekcji MMC? Jaka jest kobieta, dla której Ilona Majer i Rafał Michalec tworzą modę i co jest dla nich ważne w tworzeniu mody? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w wideo. Zobaczcie wywiad Oli Nagel z projektantami zrealizowany tuż po pokazie MMC!

VU MAG

Warto dodać, że na pokazie MMC pojawiły się również dodatki z kolekcji Gatty, a modelki chodziły w butach Badura. Kolekcja obuwia została zaprojektowana specjalnie na ten pokaz i już niedługo trafi do sklepów marki. W pokazie wykorzystano biżuterię marki Elixa. Nad makijażami czuwał MAC. Koncept oraz stylizację fryzur przygotowała w kolaboracji z marką Kevin Murphy Jaga Hupało i zespół jej stylistów Create Team Jaga Hupało Born to Create . Partnerami pokazu MMC studio było Art Kitchen ,Voda Naturalna oraz the Esthetic Group.

Pokaz odbył się przy muzyce zagranej na żywo przez duet Polpo Motel- Olga Mysłowska i Daniel Pigoński, a aranżację muzyczną przygotowała dzienniarka Polskiego Radia Trójka – Anna Gacek.

Tematy:

Nieprawidłowy email