Pupil Lady Gagi reklamuje torebki

Czworonożni przyjaciele gwiazd cieszą się w internecine równie dużą popularnością, co dzieci tychże gwiazd. Szczególnie w świecie mody, słodcy pupile projektantów i modelek mają sporo do powiedzenia. Wystarczy wspomnieć o kotce Karla Lagerfelda, która doczekała się kilku kolekcji ubrań, inspirowanych jej wizerunkiem. Podobnie dzieje się w przypadku psa Marca Jacobsa, a ostatnio również psa Lady Gagi, który ostatnio został twarzą kampanii reklamowej marki Coach.

Foto: Coach

W najnowszej reklamie marki Coach nie zobaczymy modelki, piosenkarki czy aktorki, ale… czworonożnego gwiazdora, który o Lady Gadze wie chyba wszystko! Panna Asia – przesłodki francuski buldog – to nowa gwiazda marki. Autorem całej kampanii jest nie byle jaki fotograf bo sam Steven Meisel, a na zdjęciu, które już można oglądać w sieci, słodka Asia ma obrożę z pereł, a na karku zawieszoną torebkę.

Warto dodać, że to nie jedyny czworonożny model, który pojawi się w najnowszej kampanii Coach o adekwatnej do tematu nazwie Coach Pups. Podobno obok panny Asi na zdjęciach pojawią się też inne słynne pupile gwiazd, a wśród nich m.in. ulubieniec Ariany Grande – Toulouse.

Tematy:

Nieprawidłowy email