Mini Style Hacker, czyli mini wersja Ryana Gosslinga, Pharrella Williamsa i Jamesa Franco

Dzieci w roli modowych blogerów już nikogo nie dziwią – mimo krążących kontrowersji, powstaje coraz więcej stron, których autorami (przynajmniej oficjalnie) są kilkuletni miłośnicy mody. Ostatnio natknęłyśmy się na bloga, który wyraźnie się wyróżnia. Mini Style Hacker, bo o nim mowa, to 4-letni chłopiec, który inspiruje się sławnymi modelami, aktorami i wokalistami. Mały bloger naśladuje nie tylko styl swoich idoli, ale także układ ciała, czy mimikę. Efekt? Jego zdjęcia są powalające!

ministylehacker.com

Mini Style Hacker to (nieprzypadkowy) pseudonim artystyczny i jednocześnie nazwa bloga 4-letniego chłopca. Naprawdę nazywa się Ryker Wixom i pochodzi z Los Angeles. I choć to on gra główne skrzypce, bloga prowadzi jego mama – Collette.

Jak łatwo się domyśleć to tworzy stylizacje, które Ryker wdzięcznie prezentuje na swoim małym ciałku. W tym wątku jego wiek jest dość istotny: w dobieraniu ubrań, Collette silnie inspiruje się męską modą, a Ryker wiernie odtwarza pozy i miny swoich pierwowzorów. Pośród pokaźnej grupy przystojnych modeli, można także natknąć się na zdjęcia Ryana Gosslinga, czy Pharrella Williamsa, zestawionych z ich mniejszą wersją.

Blog Mini Style Hacker powstał zaledwie 3 miesiące temu (pod koniec lutego 2014), a już zrobił furorę na całym świecie. Na samym Instagramie Ryker Wixom dorobił się imponującej grupy 116 tysięcy obserwujących fanów (w 3 miesiące!). A wam jak podoba się 4-letni trendsetter?

ministylehacker.com
ministylehacker.com
ministylehacker.com
ministylehacker.com
ministylehacker.com

Tematy:

Nieprawidłowy email