Miley Cyrus w sztucznym futerku od Local Heroes

Ubrania Local Heroes kochają polskie i zagraniczne gwiazdy. Ostatnio Miley Cyrus pojawiła się w jednym z programów telewizyjnych w sztucznym futerku od Arety Szpury i Karoliny Słoty. Wybór Miley pochwaliła organizacja PETA.

Local Heroes uchodzi za jedną z najbardziej wziętych polskich marek streetwearowych. Ubrania projektowane przez Aretę Szpurę i Karolinę Słotę znalazły uznanie wśród modowej branży, ale również gwiazd: polskich i zagranicznych.

Foto: East News Miley Cyrus

Local Heroes wspierają m.in. Rihanna, Justin Bieber oraz Miley Cyrus. 23-letnia piosenkarka zaprezentowała się ostatnio w jednym z programów telewizyjnych w fioletowym sztucznym futerku z prowokującym napisem "Fake" (podróbka) na plecach.

Wybór gwiazdy spotkał się z aprobatą międzynarodowej organizacji PETA, która zajmuje się walką o prawa zwierząt. PETA opublikowała wpis na Instagramie ze zdjęciem Miley i pochwaliła gwiazdę za wybór sztucznego futra.

Popularne marki oraz wielkie domy mody coraz częściej rezygnują z naturalnych futer w swoich kolekcjach. Niedawno włoski projektant Giorgio Armani zapowiedział, iż zaprzestaje używania futer ze zwierząt we wszystkich swoich kolekcjach.

Tematy:

Nieprawidłowy email