Miley Cyrus w obiektywie Karla Lagerfelda dla „V Magazine - Rebel Issue”

Kto stęsknił się za wyzywającą Miley Cyrus, ucieszy się na widok okładki najnowszego wydania „V Magazine – Rebel Issue”. Wokalistka pozowała w swoich ulubionych, prowokacyjnych pozach.

Karl Lagerfeld / V Magazine

Miley Cyrus włożyła dużo starań, byśmy zapomnieli o Miley - księżniczce i zaakceptowali Miley – buntowniczkę. Bezsprzecznie osiągnęła swój cel – teraz każde jej działanie ma na celu ugruntowanie pozycji jednej z najbardziej kontrowersyjnych artystek młodego pokolenia.

W rozwoju strategii szokowania na pewno pomoże jej okładka najnowszego wydania „V Magazine – Rebel Issue” i Karl Lagerfeld. Projektant jest nie tylko autorem fotografii, ale także dołożył swoje trzy grosze do stylizacji Miley. Nic więc dziwnego, że wokalistka pozuje w futerku marki Fendi. Nie jest to jednak okrycie wierzchnie, z jakim mogłoby nam się ono kojarzyć – wdzianko Miley jest niebieskim, włochatym monokini z odważnymi wycięciami.

Wyzywające ubranie to jednak za mało, by wzbudzić kontrowersję godną Miley Cyrus. Wokalistka pozuje zatem leżąc na stercie pluszowych misiów. To chyba kolejne nawiązanie do jej disnejowskiej przeszłości i młodego wieku. Jeśli tak wygląda okładka „V Magazine – Rebel Issue”, to ciekawe, jakie są efekty sesji edytorialowej z udziałem wokalistki.

Karl Lagerfeld / V Magazine

Tematy:

Nieprawidłowy email