Miley Cyrus dostała 5 par klapek Céline od Kanye Westa

Wygląda na to, że nawiązała się nowa, show-biznesowa przyjaźń. Podczas, gdy cały świat drwi z kontrowersyjnego występu Miley Cyrus na VMA, Kanye West wyciągnął rękę do młodej gwiazdki. I kupił jej 5 par bardzo drogich butów. Czy Kim Kardashian ma powody do zazdrości?

Getty Images

Kontrowersyjny występ Miley Cyrus podczas rozdania nagród VMA wywołał spore oburzenie nie tylko wśród komentatorów, ale także fanów młodej gwiazdy. Miley jednak zdaje się nie przejmować głosami krytyki, tym bardziej, że po jej stronie stanął sam Kanye West. W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone Miley zdradza, że raper odwiedził ją w garderobie tuż przed głośnym występem – ”Nie ma zbyt wielu artystów, w których wierzę tak, jak w Ciebie” – miał powiedzieć Kanye wprawiając w osłupienie całą ekipę artystki. Miley wprost wmurowało i jedyne, co potrafiła z siebie wydusić, to zdawkowe: ”Hej, możesz to powtórzyć?”

Getty Images
Getty Images

Najwyraźniej Kanye West nie zraził się do młodej gwiazdki nawet po jej kontrowersyjnych pląsach w okolicach krocza Robina Thicke'a i wciąż utrzymują bliskie kontakty. Gdy Miley poskarżyła się Kanye, że jej futrzane klapki od Céline rozpadły się po niekontrolowanym poślizgu, raper sprezentował jej 5 nowiutkich par – każda za około 3 tys. zł.

Bulls Press

Biorąc pod uwagę fakt, że Kanye West ostatnio stara się realizować jako projektant, Miley radzi się go przede wszystkim w kwestiach mody.

-Dobrze jest mieć kogoś, z kim możesz się poradzić co do stroju, bądź zapytać w co się ubrać. Po to ma się przyjaciół- powiedziała Miley w wywiadzie.

Zastanawiamy się jaki przyjaciel zachęca do ubrania czegoś takiego:

Getty Images
Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email